Hayriye anahtarcı ihtiyacınızda bizi çilingir anahtarcı numaralarımızdan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kapıda kalanlar için çilingir servisimiz gece ve gündüz sizlere hizmet vermektedir. Hayriye mahallesi, sakarya caddesi civarı hatboyu zübeyde hanım caddesi ve hacıseyit mahallelerine kapı açma, oto açma, çelik kapı açma ve anahtar kilit değişim servisi olarak hizmetimiz vardır.

Eskişehir’in en eski mahalleleri olan hayriye mahallesinde hatboyu tren geçidi akşam iş çıkışlarında yoğun trafik nedeni ile sıkışır ve tren seferlerinden dolayı trafik kilitlenirdi. Artık buna bir çara olarak hatboyu trafiğini rahatlatmak adına birtakım çalışmalar yapılarak bu alandaki trafik yükünü en aza indirerek bu mahallelerde oturan vatandaşların gece ve gündüz işlerinden evlerine gidişleri artık kolaylaşmıştır. Biz ise bu trafik sıkıntısına alternetif olarak müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına motorize çilingirlerimiz ile eskişehir’in her bölgesine kapı açma servisi olarak hizmet veriyoruz.

Yeni bir işyerine taşınan veya ev değiştiren müşterilerimiz bizlerden anahtar ve kilit değişimi talebinde bulunmaktadırlar. Biz ise müşterilerimize anahtar ve kilit değişiminde değişik marka ve modelde üretilmiş olan kapı kilit ve anahtar sistemlerini artısı ve eksisi ile anlatarak kendisi için en uygun olanını kapılarına takmaktayız. Servisimiz kurulduğu günden buyana eskişehirde müşterileri için anahtar kilit ve güvenlik sistemleri alanında faaliyet vermekte olup hırsızlara karşı geliştirilmiş olan alarm ve kilit koruma sistemlerinin satış ve montajlarını yaparak eskişehir halkına hizmet vermektedir.

Çilingir ihtiyacı duyduğunuz bir anda, anahtarlarınız kaybolduğunda, çantanız hırsızlar tarafından çalındığında yada yedek anahtarınız kapının arkasında kilitde takılı kaldığında evinize giremediğinizde bizi arayarak kapı kilitlerinizin çılması için bizden çilingir talebinde bulunabilirsiniz. Telefon numaramızı rehberinize Hayriye Anahtarcı Numarası olarak kaydedebilirsiniz…

Eskişehir Anahtarcı

Eskişehirde Anahtarcı Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Anahtarcı Dükkanları başlıklı makalemizde Anahtarcı Dükkanı Açmak, Anatarcı Dükkanı ve Çilingir Dükkanı hakkında bilgiler verilmektedir.