İnsanlar günlük yaşantılarında sitres ve unutkanlık nedeni ile kapıda kalmaktadırlar ve bu yüzden kapı açma işlemi için bir çilingir ile iletişime geçmek zorunda kalırlar. Çilingir batıkent ihtiyacınız için kapıda kaldığınızda şehrin gelişen yüzü batıkent’de bu hizmeti firmamız sizlere sağlamakta ve kapıda kalmış müşterilerimiz için çilingir servisimizi harekete geçirerek en kısa sürede çilingir hizmetini sizlere vermek için çalışmaktadır. Bilindiği üzere batıkentde bu işi yapan bir çilingir firması olmadığı için biz çarşı merkezinden servis araçlarımız ve motorize ekiplerimiz ile en kısa sürede olay yerine geçerek anahtar ve kilit sıkıntılarınızı gidermekteyiz.

Tüm kapı açma işlemlerinde mekine parkurumuzda bulunan çilingir el aletlerimizi kullanarak kapılara ve kapı kilitlerine zarar vermeden kapıları açıyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana  ustalık belgesi sahibi olan çilingir elemanlarımız ile kapı çilingiri olarak kapı açma işlemlerinde makina ve takım kullanarak kapı kilitlerine hasar vermeden hizmet vermektedir. Biz batıkent anahtarcı hizmetlerinde kendi servis araçlarımızı kullanarak müşterilerimizin işyerimize gelme ihtiyaçlarını ortadan kaldırmaktayız. Bunun için bizi iletişim numaramızdan arayarak adresinizi yazdırmanız yeterli olacaktır.

Gün içerisinde karşımıza çıkan birçok olaydan raharsız olabilmekteyiz yada yaşadığımız bazı problemler neticesinde daralabilir hatta asabileşebiliriz. Bu gibi olayların dışında birde anahtarınızı unutup dışarıda kalırsanız ben şimdi ne yapacağım dediğinizde size bir telefon kadar yakın olan firmamız kapıda kalan müşterilerimize en kısa sürede hizmet sağlayıp çilingir ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız resim üzerinde ve iletişim sayfamızda yer almaktadır. İletişim numaralarımızı cep telefon rehberlerinize Batıkent Çilingir Numarası olarak kaydedebilirsiniz.

Eskişehir Çilingir

Eskişehir Çilingirciler

Bir önceki yazımız olan Anahtarcı Çilingir Meslek Kursları başlıklı makalemizde Anahtarcı Ustalık Belgesi, Anahtarcı Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ve Çilingir Belgesi Nasıl Alınır hakkında bilgiler verilmektedir.