Bahçelievler çilingir hizmetleri alanında yetişmiş usta çilingir elemanlarımız tarafından verilmekte olup firmamız kurulduğu günden bugüne kadar başta bahçelievler bölgesi olmakla beraber anadolu üniversitesi, aytaç caddesi, eskibağlar ve yeni bağlar mahallelerine çilingir kapı açma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Eskişehir çilingir olarak biz gerek servis araçlarımız gerekse motorize çilingir elemanlarımız ile anahtar ve kilit işlerinizde sizlere en kısa sürede kapı açma hizmeti vermek için çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Kapı anahtarı kapıyı niye açmaz yada anahtarı arkasında unutulan bir kapı yedek anahtarları ile ne için açılmaz ki diye bir soru soracaksanız bunun cevabı çilingirler’in bu işden para kazanması için yapılmış bir sistem diye düşünmemelisiniz. Kapı arkasında anahtar unutulmuş ise o kapıyı evet sizin elinizdeki diğer anahtarlar açmaz ve bu durumda bir çilingir çağırmak zorunda kalırsınız. Aslında bu olay kilit ve barel üretici firmaları tarafından güvenlik göz önünde bulundurularak yapılmış bir sistemdir. Yani siz evinizin içindeyken kapı bareli içine bir anahtar koyduğunuzda dışarıdan herhangibir zorlama, anahtar yuvasına başka bir anahtar yada maymuncuk sokma işlemleri ile kapınızın açılmaması düşünülmüş ve tamamen güvenliği arttırmak için yapılmış extra bir çalışmadır.

Eğer sizinde kapı kilidinizin üzerinde anahtar kaldıysa ve bahçelievler çilingir ihtiyacınız varsa bizleri hafta içi ve hafta sonu çilingir telefon numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz. Ben çok sık kapıda kalıyorum ve hepde kapı arkasında anahtar unutuyorum yokmu bunun çözümü diyorsanız bunlar içinde kişisel çözümlerimiz elbette vardır.

İletişim sayfamızda ve resimlerde yer alan telefonlarımızı cep telefonlarınıza bahçelievler çilingir numarası olarak kaydedebilirsiniz. Bahçelievler anahtarcı hizmetlerimizi gecede arayarak bizlerden kapı açma ve kilit değişim konularında hizmet alabilirsiniz.

Bahçelievler Anahtarcı

Bir önceki yazımız olan Büyükdere Anahtarcı başlıklı makalemizde büyükdere anahtarcı, büyükdere çilingir ve Eskişehir Büyükdere Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.