Eskişehir Uluönder Çilingir servisi Escan Çilingir olarak 20 yılı aşkın bir süredir baba mesleğini tüm Uluönder mahallesi sakinleri için vermekteyiz. Kapıda kalan mahalles sainlerinin ihtiyacında kendilerine hafta içi ve hafta sonu hizmet vermek için çalışmaktayız. Motorlu çilingirlerimiz ile vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşacak olan ustalarımız kapı veya kilit sistemindeki sıkıntı da sizlere hizmet verecek olup bizlere ulaştığınız taktirde size en yakın çilingir ustasını yönlendirecektir.

Eskişehir çilingir uluönder mahallesi servisi olan firmamız kilitli araç kapısı açma, çelik kapı çilingir hizmeti ve amerian kapı kilidi olan ev oda kapı kilitlerini açarak sizlere hizmet vermektedir. Yeni taşındığını binalarda anahtar ihtiyacınızda kapıya gelerek anahtar ve kilit değişimi hizmetimiz de vardır. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarını uluönder mahallesi çilingir telefon numarası olarak rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz, bir gün lazım olabilir…

0505 933 59 56 – 0542 253 16 49 – 0222 220 63 32

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Ertuğrulgazi Çilingir başlıklı makalemizde Ertuğrulgazi Anahtarcı, Ertuğrulgazi Çilingir ve Ertuğrulgazi Kapı Açma hakkında bilgiler verilmektedir.