Eskişehir Yenikent Çilingir servisimiz usta çilingir elemanları ile ev kapısı açma, otomobil kapı açma, çelik para kasası kilidi açma gibi konularda kendisini yetiştirmiş olup ustalık belgesi sahibi olan ve sicili temiz olan elemanlardan oluşmaktadır. Aile şirketimizin çalışan kadrosu hafta içi ve hafta sonu sizlere kapı açma ve kilit değiştirme konularında da yardımcı olmaktadır. Çilingir servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda anahtarcı çilingir mobil araçlarımız ve motorize ekibimiz ile en kısa sürede adresinize gelerek anahtar kilit ve kapı sistemleri problemlerinizi gidermektedir.

Firmamız eskişehirde uzun yıllardır hizmet veren bir anahtarcı çilingir firması olarak çilingir hizmetlerinde tüm kapı ve kilitler için kilit açma hizmeti vermekte olup araç anahtarlarını yedekleme, oto anahtarı çoğaltma, immobilizer anahtar kopylama gibi oto anahtarlarının mekanik ve elektronik anahtar çeşitlerini yedeklemektedir. Apartman girişlerine takılan yaylı kapı hidrolikleri tekay ve karakoç hidrolik satış ve montajı yine apartman girişleri için elektrikli kapı kilidi değişimi de yapmaktayız. Uzaktan kumandalı çalışan sistemlerin, garaj kumandası bariyer kumandaları bahçe kapı kumandaları otomatik kepenk ve kollu bariyerlerin uzaktan kumandalarını da çoğaltıyoruz. Firmamız bina girişlerine kartlı geçiş göstergeç satış ve montajıda yapmaktadır. Parmak izli kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için kullanılan parmak izi okuyucu kilit satışı ve servisliğimizde var olup tüm kapılara uygulanan bu sistemi sizlerle buluşturup kullanım kolaylığını ve konforunu sizlerle buluşturmaktayız. Eskişehirde elektronik ve mekanik anahtarların kopyalama ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır…Birçok markanın mekanik ve elektronik kilit sistemleri mevcut olup, çelik kapı kilitleri, ahşap kapı kilitleri amerikan kapı tokmaklı topuz kilitler ve bunların anahtar göbekleri için firmamıza uğrayabilirsiniz. Ev kapısı otomobil kapı açma ve kasa çilingiri olarak usta ihtiyacınızda bizleri hemen iletişim sayfamızdaki çilingir anahtarcı numaralarımızı arayarak usta çilingir talebinde bulunabilirsiniz.

yenikent anahtarcı

Eskişehir Yenikent Çilingir

 

Bir önceki yazımız olan Oto Çilingir Hizmetimi Kelebek Camını Kırmakmı başlıklı makalemizde araç kapı açma, kelebek camı kırmak ve kelebek camı ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.