Eskişehir Yeşiltepe Çilingir servisi Escan Çilingir olarak firmamız sizlere Tepebaşı semtinde başta yeşiltepe mahallesinde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda servis araçları ve motorlu çilingirleri ile kapı açma servisi olarak hizmet vermektedir. Eskişehir merkez de olan iş yerimizden motorlu ustalarımız ile vereceğiniz adrese ortalama 20-25 dk da gelerek kapı anahtar ve kilit işlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Eskişehir geneli Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerindeki tüm mahallelerde hizmet verebilecek kapasitede çalışan firmamız 20 yılı aşkın bir süredir hizmetlerine devam etmektedir.

Eskişehir çilingir yeşiltepe servisimiz babadan oğul’a geçen bir işletme olarak hizmetlerini sürdürmekte olup, kapıda kaldığınızda yeşiltepe mahallesine motorları ile gelerek kiltili kalan veya anahtarını unuttuğunuz için evinize giremediğinizde bizlere ulaşarak kapı açma çilingir hizmeti alabilir ve anahtar kilit değişimi yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki telefonlarımızı rehberinize yeşiltepe çilingir telefon numarası olarak kaydedebilirsiniz.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Sakintepe Çilingir başlıklı makalemizde çilingir, çilingir eskişehir ve eskişehir anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.