Eskişehir Yıldıztepe Çilingir servisi Escan Çilingir olarak firmamız uzun yıllardan beri tüm Eskişehir’deki mahalleler ve başta yıldıztepe mahallesinde ev oto kasa çilingir hizmeti vermekte olup kapıda kaldığınızda arayarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 20 yılı aşkın bir süredir Atatürk bulvarı üzerindeki iş yerimizden sizlere bir telefon ile hizmet verebilecek kapasitede çalışan firmamız hafta içi ve hafta sonu da sizlere hizmet verecektir. Çelik kapının arkasında anahtar kaldığında veya anahtarları almadan evden çıktıysanız çilingir ihtiyacınızda bizi yıldıztepe mahallesinden arayarak yaklaşık 10-15 dakikada adresinize usta talep edebilirsiniz.

Eskişehir çilingir yıldıztepe servisimiz elektronik ve mekanik anahtarların yedeklenmesi ve immobilizer oto anahtarı çoğaltma gibi işlerinizde hizmetinizdedir. Apartman girişlerine kapı itici hidrolik ve elektrikli otomat kilit satış ve montajı hizmetimiz vardır. Yıldıztepe mahallesinde anahtarcı çilingir işleriniz için bize aşağıdaki firma telefonlarından ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz bir gün lazım olacaktır unutmayınız

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Yenidoğan Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir anahtarcı, eskişehir çilingir ve eskişehir çilingir yenidoğan hakkında bilgiler verilmektedir.