Eskişehirde çilingir sitesinde yer aldığı gibi firmanın yazılarındanda anlaşılacağı üzere ustalar kendilerini şu şekilde kısaca tanımlamışlardır.

“Uzman çilingir kadromuz tarafından sizler için en kaliteli çilingir hizmeti prensibine dayanılarak iş ve hizmet ihtiyaç  sahiplerine, kapıda kalmışlara, anahtarlarını kaybetmiş ve evine giremeyenler için verilmektedir”

Kendi düzenleri vardır ve o düzenin dışına asla çıkmazlar, yasanın gerektirdiği ölçüde kilitli kapıların tümünde kapı açma işlemi için kilit açma tutanağı düzenleyerek kapı açan ve açtıranların bilgileri dogrultusunda o gün o saatde kapının açıldığını belgeleyerek daha sonra kilitli kalmış olan kapıları açarlar. El becerileri yüksek, gerekli takım ve ekipmana sahip olan bu firma çalışanları dürüst çalışan güvenilir eskişehir esnafları arasında yar almaktadırlar

Konut çilingiri olarak kendisini geliştirmiş olan firma www.eskisehirdecilingir.com birçok marka kapı kilitlerini açmada çilingir maymuncuk takımlarını kullanarak kapı ve kilitlere zarar vermeden hizmet vermektedir. Ayrıca çelik kapı, ofis kapıları ve ahşap kapılar için de çilingirlik hizmeti sunan ustalarımız eskişehir genelinde birçok semt genelinde hizmet sunabilecek ekipman ve teknik personelede sahipdir.

Eskişehirde çilingir firması türkiyenin en büyük kilit firmaları ile çalışmakta olup müşterilerinin kilit değişiminde bu markaların ürünlerini takarak kaliteden ödün vermemiş oluyorlar. Müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına yapmış oldukları işciliklerin her zaman arkasında olduklarını da belirmektedirler.

Web siterinde verdikleri hizmetleri sıralamışlar ve eskişehir halkı için kapı güvenliklerini artırmak adına hırsıza karşı buluş geliştirdiklerini ve hırsızların bu sistemler karşısında kapıları açamadıklarını dile getirmişlerdir. Firma eskişehirde anahtar, kilit, çilingir hizmeti ve hızsız kilitlerinin yanı sıra göstergeç kartlı girişlerin satış ve montajı ile daire giriş kapılarına parmak izli kapı kilidi satış montaj ve servisliğini yaptığını belirtmişdir. Eğer sizde eskişehirde çilingir anahtarcı ihtiyacı duyarsanız gece veya gündüz yada haftasonlarında acil arayabileceğiniz numaralardan kendilerine ulaşma imkanınız vardır.

Eskişehir Çilingir

Bir önceki yazımız olan Audi Oto Çilingir başlıklı makalemizde Audi Araç Kapısı Açma, Audi Çilingir Hizmetleri ve Audi Kapı Açma hakkında bilgiler verilmektedir.