Fiat doblo araçlarda bulunan tek tuşlu kumandalar zaman içerisinde arıza verebilmektedir. Kullanıma bağlı olarak doblo kumandası bazen tuşuna bastığınızda ışık çıkartabilir ama aracı çalıştırmaz bu gibi durumlarda yapılabilecek pek bir şey olmaz, genelde yeni bir kumanda yaptırmadan sorun çözülemez gibi gözüksede biz bu tarz arızalar için yani doblo kumanda arızası ve doblo kumanda tamiri için yeni elektronik kartlar ürerine bilgi aktarımı yaparak sizlerin kumandalarınızı çalışır hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Genelde tüm oto anahtar ve kumandalarında belli başlı arıza ve sıkıntılar görükmektedir. Doblo anahtar kumanda arızaları ise genelde kumanda kabının aşınarak lastik kısmından kumandaya sıvı ve toz kaçması gibi sıkıntılar olup bu durum ile müşterilerimiz karşılaşmaktadır. Yada kumanda yere düştükden sonra bir daha çalışmayabilir, elektronik devre elemanlarında problem görülebilir, pil bitebilir v.s. bu gibi durumlarda biz Escan Çilingir olarak Eskişehir’de doblo araçlar için tek tuşlu kumanda kartlarının tamirini, kumanda pili yenilemesini, kumanda switch değişimini ve uzaktan kumanda kartı devresindeki arızalarda ise yeni kart üzerinden anahtar kumanda programlamasını yaparak fiat doblo araçlar için kumanda tamir işleri ile hizmet sunmaktayız.

Doblo Kumanda Tamiri

Doblo Kumanda Arızası ve Tamiri

Firmamız Eskişehir’de oto anahtarı kopyalama, immobilizer anahtar çoğaltma, muadilleri ile oto anahtar ve kumanda kapları yenileme ve kap değişimi, kumanda pil değişimleri ile garaj bariyer kumandaları alarm kumandası ve kepenk otomasyon kumandalarının da yenilerini kopyalamakta ve yedekleme ile uzaktan kumanda satışı da yapmaktayız. Firmamıza uğrayarak bu konularda hizmet alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Oto Anahtarcı başlıklı makalemizde anahtar yedekleme, araba anahtarı ve eskişehir oto anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.