Ford serisi araç anahtarlarından fiesta kumandalı anahtar, mondeo kumandalı anahtar, focus uzaktan kumandalı anahtar veya transit connect yedek anahtarlarını Escan Anahtar güvencesi ile Eskişehir’de kopyalama ve uzaktan kumanda çoğaltma işlemlerini yapmaktayız. Oto anahtarları zaman içerisinde teknolojinin de gelişmesi ile immobilizerli olarak üretilmektedir. İmmobilizer ise hırsızlıkların önüne geçebilmek için anahtar ve beyin sistemine bağlantılı çip yazılımlardan oluşmaktadır. Kısacası anahtarınızın içindeki çipi çıkartmış olsanız yani araç düz kontak yapılmış olsa da aracın marşı basar ama yakıt sistemi ve elektronik sistemine enerji verilmeyeceği için araç kesinlikle çalışmaz…

İmmobilizer oto anahtarları bu yüzden önemlidir, yani aracınızın anahtarı kayıpsa aracınızı çalıştıramazsınız bu yüzden tek olan anahtarlarınızı yedekletmeniz gerekecektir. Ford oto anahtarı çoğaltma ve ford kumandalı anahtar yedekleme hizmetimiz vardır. Eskişehir Atatürk Bulvarı Girişi No:10/A daki işyerimizde ford anahtarı kopyalama, kumandalı anahtar çoğaltma ve immobilizer anahtar yapımı ile Eskişehir halkına hizmet vermekteyiz. Bilgisayarlı elektronik çip yükleme makinalarımız ile oto anahtarlarını kopyalayabilmekteyiz.

Ford Kumandalı Yedek Kontak Anahtarı

Ford Kumandalı Yedek Kontak Anahtarı

Firmamızda oto anahtarı yedeği çıkartma işlemlerinin yanı sıra kumanda kabı değişimi, oto anahtar kap yenilemesi, kumanda pili değiştirme ve garaj bariyer kumandası, otopark ve otomasyon kumandaları ile alarm kumandalarının yedeklemesini de yapmaktayız. Elektronik anahtar ve kumanda işlerinizde firmamıza ugrayabilirsiniz. Resimde görmüş olduğunuz ford kumandalı anahtar fiyatı için firmamıza uğrayarak bilgi alabilir ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ford anahtarlarının yedeklerini aracınızı çalıştıracak modellerden kumandasız olarak, kumandalı olarak ve sustalı kumandalı olarak çoğaltmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Ford Sustalı Anahtar başlıklı makalemizde ford connect sustalı anahtar, ford fiesta sustalı anahtar ve ford focus sustalı anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.