Otomobil hırsızlıklarının önüne geçmek için araçlarda immobilizer anahtar yazılım sistemi kullanılmıştır. Bu sistem ford mondeo araçların anahtarlarında da kullanılan bir özelliktir. Yedek olarak yaptıracağınız anahtarın içerisine immobilizer yazılım olmazsa sadece kapıyı açmada kullanılır, çipi olmadığı için aracı çalıştırmaz. Yedek anahtarınızın da aracınızı çalıştırmasını istiyorsanız anahtarınıza immobilizer yazılım yükletmeniz gerekir. Mondeo yedek anahtar ihtiyacınızda firmamız aracınız için hem mekanik kapıları açan, hem de elektronik olaran ve aracı çalıştıran otomobil anahtarlarını çoğaltıyor. Yedek anahtarınız aracı çalıştıran modellerde kumandalı ve kumandasız olarak 2 ye ayrılır.

Kumandasız mondeo anahtarı aracı çalıştırması için immobilizer yüklenir. Aracın kapısını manuel olarak açtıktan sonra aracı çalıştırabilirsiniz. Kumandalı mondeo anahtarında ise kapılar uzaktan kumanda yardımı ile açılır ve bu anahtar ile de aracı çalıştırabilrisiniz. Kumandalı anahtarlar da 2 çeşit olarak ford araçlarda kullanılır. Bu kumandalı anahtarların birincisi tombul kafalı kumandalı mondeo anahtarı olarak bilinirken bir diğeri ise sustalı kumandalı mondeo anahtarı dır.

Ford Mondeo Sustalı Yedek Anahtar

Ford Mondeo Sustalı Anahtar

Resimde yer alan ford mondeo sustalı anahtarı ihtiyacınızda firmamıza uğrayarak yedek anahtar yaptırabilirsiniz. Bunun için araç ile iş yerimize gelmeniz gerekir. Çalışan tüm kumandalar ile gelinmesi şarttır. Gelmeyen kumanda ve anahtarlar hafızadan silineceği için gelmeyen eski anahtarlar kumandadan kapıyı açmaz.

Ford araçlara yedek anahtar çoğaltma işlemi yaptığımız gibi bu araçların kumandalı anahtarlarındaki pillerin değişimini yaparak kumanda tamir ve pil yenileme hizmeti veriyoruz. Bunun dışında anahtar kabı arızalanan aşınan ve yıpranan ford araçlar için anahtarlara uyumlu muadil kumanda kapları ile değişim yaparak anahtarlarınızı yeniliyoruz. Ford anahtar uyumlu kumanda kaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Kumanda arızası veya kilit arızası nedeni ile kilitli kalan araç kapılarınızı açıyor oto çilingir hizmeti veriyoruz. Bagajda veya kontakta unutularak kilitlenen kapıların açılması için ford kapı açma servisimiz hizmetinizdedir. Servis araçlarımız ve motorlu çilingir ekibimiz ile vereceğiniz adrtese gelerek aracınızın kapı kilidini açarak anahtarınızı bagajdan çıkartırız. Oto kapı kilidi açtığımız ford araçlar sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. İletişim numaralarımızı rtehberinize kaydederek anahtar kilit çilingir hizmeti alabilirsiniz. Eskişehir Çilingir Anahtarcı ihtiyacınızda gece geç saatlerde de arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüzlerce Aracı Yedek Anahtar İle Çaldılar başlıklı makalemizde immobilizer anahtar, Oto Hırsızlığı ve Para Çantası Anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.