Otomobil kilit arızası sonucu veya araç kumanda arızası sonucu kilitli kalan kapıların açılması oto çilingir ustalarımız tarafından gerçekleşir. Kilit arızası veya kumanda pilinin bitmesi dışında otomatik olarakta araçlar kendisini kilitleyebilmektedir. Bagajdan bir eşyanızı alırken veya araç kontağında anahtarınızı unutarak kapınızı kapattığınızda kapınız kilitli kalıp anahtarlar araç içerisinde kalabilir. Bu gibi durumda oto çilingirlerimizi arayarak kilitli kalmış aracınızın kapı kilitlerini açtırmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Türkiye pazarında pek çok asya ve avrupa araçların markaları kullanılırken oto çilingir hizmeti verdiğimiz araçların bir diğeri de fiat marea araçlardır. Kilitli kalan marea araç kapısı için servisimiz aracınızın başına gelerek kısa sürede sorununuzu çözer. Fiat marea oto çilingir servisimiz servis araçları ile vereceğiniz adrese en kısa sürede gelerek kapı kilitlerinizi özel otomobil kapısı açma maymuncukları yardımı ile açmaktadır.

Fiat Marea Oto Çilingir Servisi

Fiat Marea Oto Çilingir Hizmeti

Marea araçların mekanik ve elektronik immobilizer anahtarları iş yerimizde çoğaltılmakta olup aracınızı çalıştıran elektronik anahtar yedeği veya kapı ve bagaj kilidi açmada kullanılan mekanik anahtarların yedeğini yaptırmak aracınız ile firmamıza geliniz. Bunun dışında aracınıza sonradan taktırdığınız kumandaların pillerini değiştiriyoruz. Kumanda pili biten marea araçlar için pil değişimi yapıyor, yedek kumanda ve anahtar ihtiyacınızda yapılacak yeni anahtarları sustalı anahtar olarakta yedekleyebiliyoruz.

Eskişehir^de pek çok marka aracın kapı kilitlerini açarak bu araçlara yedek anahtar üreten firmamız otomobil anahtar ve kumanda işlerinin dışında ev ve iş yerleri kapıları için de çilingir hizmeti, anahtar ve kilit değişim hizmetleri vermektedir. 20 yılı aşkın süredir Eskişehir’de Eskişehir halkına hizmet veren firmamızdan Anahtar kilit güvenlik istemleri üzerine ürün temini edebilir ve garaj bariyer otomatik kapı kepenk ve otoparkların uzaktan kumandalarını çoğaltabilirsiniz.Yedek anahtar ve yedek kumanda işlerinizde firmamıza uğrayıp ürünleri inceleyerek alabildiğiniz gibi, Kopyalamasını yaptığımız kapı kumanda modellerine buradan, yedeklemesini yaptığımız immobilizer elektronik otomobil anahtarlarına buradan ulaşabilir ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

www.escancilingir.com

Bir önceki yazımız olan Citroen C3 Picasso Anahtarı başlıklı makalemizde C3 Picasso Anahtarı, Citroen Kumanda Pili ve Citroen Oto Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.