Otomobil anahtarı kumanda pili zamanla biter ve kapıları açmaz, bazı araçlarda ise araç göstergesinde ikaz lambasını yakarak araç kumanda pil seviyesi düşük veya kumanda pilini değiştirin yazısı çıkar. Elektronik ekrana sahip olmayan araçlarda ise kumanda pilinin bittiğini kendi deneyiminiz ile fark ederek değiştirirsiniz. Kumandalı araçların pilleri bittiğinde pil değişimi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bu pil değişimini yaptığımız araçlardan birisi de laguna araçlardır. Laguna kartlı anahtar pil değişimi ihtiyacınızda firmamız pil değişimi yapmaktadır. Laguna araçta pilin bittiğini kartın kapıları açmadığı zaman anlayabilmeniz mümkün olabilir ama kapı açılmıyorsa bunun sebeplerinden birisi de kartın arıza yapması olabilir. Megane ve laguna araçların kart tipi araçları hem kapıyı açar hemde aracı çalıştırır. Kapı açılmıyor ama araç çalışıyor olabilir. Bunun sebebi pilin bitmesi veya kartın arıza yapması olabilir. Bu yüzden iş yerimize gelerek kartınızın sinyal gönderip göndermediğini test ettirebilirsiniz. Test sonucunda pil değişimi yaparak tekrar kontrol ederek kartınızın arızalı olup olmadığını test cihazlarımızda görebilirsiniz.

Laguna Kart Pili

Laguna 2 Kart Pili Degisimi

Uzaktan kumandalı araçların pil değişimi her araçta farklıdır. Bazı araçlarda pil değişim esnasında kumanda silinebilir. Bu gibi bir durumda kumandanın silinmesi halinde pil değişimi sonunda kumanda araca tekrar tanıtılmalıdır. Manuel olarak kumandayı araca tanıtma işlemi de her araçta değişen bir özellik olduğu gibi pil değişiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Laguna kart pili değişiminde kumanda üzerinden çıkan ölçü ve voltajda bir pil seçimi yapılmalı ve aynı seri numaraya ait bir pil ile değişim yapılmalıdır. Megane ve laguna kartlı anahtarların pilleri elimizde mevcut olup değişim için araç ile gelerek test edebilirsiniz.

Kumanda pil değişimi dışında bu araçlar için yedek kart çoğaltıyoruz. Kartı anahtar tipine sahip olan megane ve laguna araçların anahtarları bilgisayarlı makinalarımız ile aynı güm içerisinde çoğaltılarak sizlere teslim edilir. Yedek immobilizer kartlı araç anahtarı yaptırmak için aracınız ile ve çalışan kartlar ile gelmeniz gereklidir. Bilgisayar bağlantısı ile araca yeni kart yükleme esnasında gelmeyen veya kayıp kartlarınız aracın hafızasında otomatik olarak silinir. Laguna araçlarda 2001 ila 2008 model arası kartlı anahtarlar, megane araçlarda ise 2003 ila 2008 model arası kartlı anahtarları bilgisayar sistemi ile aracınıza başarılı olarak yüklüyoruz. İkinci el olarak aldığınız araçların hafızasındaki kartları resetleyerek size teslim edilmeyen katların aracı çalıştırma ve kumanda etme olasılığını ortadan kaldırıyoruz.

Yedek anahtar yaptırmak isteyen Laguna araç sahipleri Laguna 2 Kart Kopyalama yazımızdan gerekli bilgilere ulaşabilirken Megane kartlı anahtar ihtiyacı olanlar ise Megane Kartlı Anahtar Kopyalama yazımızı okuyarak bilgi edinebilirler. Bunun dışında kart arızası ve tamiri ile boş kart kabı değişimi yapıyoruz. Megane ve Laguna kart pili değişimi için, arızalı kartların tamiri için, boş kart kabı temini için ve yedek kartlı araç anahtarı yaptırmak için sizleri iş yerimize bekliyoruz.

Arama Terimleri: Eskişehir Laguna Kartlı Anahtar, laguna 2 anahtar fiyatı, Laguna 2 Kart Kabı, laguna 2 kumanda pili, Laguna Kart Arıza Tamiri, Laguna Kart Kopyalama, laguna kart tamiri, megane 2 kumanda pili

Bir önceki yazımız olan Megane Kart Pili Değiştirme başlıklı makalemizde eskişehir megane II anahtarı, Eskişehir Megane Kart Pili ve megane 2 kart kopyalama hakkında bilgiler verilmektedir.