Laguna 2 araçların yedek kartlı anahtarları iş yerimizde çok kısa bir sürede araca kodluyoruz. Kartlı olan laguna 2 ve megane 2 araçların kartlarını bilgisayar programı ile aracınıza bağlanarak araç hafızasına yeni kart yükleme yöntemi ile araca kodlayarak sizlere çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Laguna 2 kart freans tanıtma – kodlama işleminde kayıp olan kartları da araçtan siliyoruz.

Aracı yeni aldıysanız yada size yedek kartlı anahtarları teslim edilmediyse firmamız bu anahtarları da hafızadan silerek sadece elinizdeki anahtarın açmasını ve diğer gelmeyen yani size teslim edilmeyen kartın hafızadan silinmesini sağlar. Bu işlem genelde aracı ikinci el olarak aldığınızda yaşanan sıkıntılardan birisidir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için elinizdeki aracı çalıştıran tüm mevcut kartlı anahtarlar ve araç ile gelmeniz gerekir.

Laguna kartlı anahtar kodlama işleminde 2 tuşlu, açma kapama görevi gören ve resimde yer alan kart modeli ile yedek kart kodluyoruz. Laguna araçlarda eller serbest özelliği bulunan kartların eller serbest şekilde olmayanı yani açma ve kapama yapan silinmiş olan kartlar firmamızda araca kodlanır.Laguna-2-Kart-Kodlama

Renault serisinde yer alan diğer araçlar için de araç üzerinden anahtar programlama ve bilgisayar bağlantısı ile silinen kontak anahtarı araca kodlama hizmetimiz vardır. Renault markasının megane 2 ve laguna 2 kartlı anahtarları ile aç kapa kumandalı ve kumandasız kontak anahtarı yedeği silinen Renault Clio, Scenic, Symbol, Twingo, Modus otomobilleri ve Kangoo ile Renault Master ticari tip araçlarına araç üzerinden programla kodlama işlemini yapıyoruz. İş yerimizde bu araçların anahtarlarını cihaz ile araca kodlayan firmamız kumanda pili biten renault araçlara renault kumanda pili değişimi yapıyor.

Oto anahtar ve kumandalarında meydana gelen arızalar giderilerek anahtarlarınızı çalışır hale getiriyoruz. Kumanda kabı aşınan basma lastikleri delinen ve kopan otomobil anahtarlarının kapları muadilleri ile değiştirilerek kumanda kabı kırılmış olan oto anahtarlarını sağlamlaştırıyoruz. Renault serisinde yer alan oto anahtar kaplarımıza Renault Uyumlu Kumanda Kapları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Araç kapınızın kendini otomatik kilitlediğinde, anahtarlar bagajda kaldığında yada kontak üzerindeyken kapılar kilitlendiğinde bizden oto çilingir hizmeti alabilirsiniz. Renault oto çilingir araç kapısı açma servisimiz sizlere aracınızın kapı kilidi anahtar ile açılmadığında veya içerisinde kaldığında oto çilingir hizmeti sağlar. Bunun için iletişim numaralarımızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Laguna kart ihtiyacınızda laguna 2 araçlara kartlı anahtar araca cihaz ile kodlama hizmeti veren firmamız tüm oto anahtarlarını kodlandığı gibi Renault markasının bir çok modeli ve laguna için oto anahtarı kodlama frekans tanıtma ihtiyacınızda hizmetinizde.

Laguna 2 Kart frekans tanıtma araca kodlama ile ilgili yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım Butonları ile hemen paylaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Hırsıza Dur Demenin Zamanı Geldi başlıklı makalemizde hırsız kilidi, hırsıza dur diyen tek sistem ve hırsıza karşı kesin çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.