Megane kart kodlama yedek kartlı anahtarı araca frekans tanıtma işlemi için firmamız ile iletişime geçiniz. Aracınız ile iş yerimize gelerek kartlı megane 2 anahtarınızın kodlanmasını yaptırabilir ve hafızadan silinmesini istediğiniz eski anahtar ve kumandaları aracınızın hafızasında sildirebilirsiniz. Megane araçlar için kartları araca tanıtma işlemleri dışında bizden oto anahtar ve kumandaları hakkında farklı hizmetler de alabilirsiniz.

Megane araçlarda göstergede çıkan kart pili değiştirme uyarısı aldığınızda biz bu araçların kumanda pillerini değiştiriyoruz. Kumanda pili değişimi sonunda aracınız hala aynı arızayı vermeye devam ediyorsa kartlı anahtarınızı araca kodlatmanız gerekir. Kartlı anahtarın esnek yapısı sebebi ile aracınızın kartı zaman içerisinde kırılabilir, elektronik kart arızalanabilir bu durumda araç kartlı anahtarınızı okumaz. Elinizde yedeği bulunmayan kartlı megane anahtarın arızalanması sonucu aracınız çalışmayacaktır. Bu yüzden anahtarınızı kullanırken ço dikkatli olun ve muhakkak bir tane yedek yaptırmanızda fayda var unutmayınız.

Oto anahtarlarını kumandalı ve kumandasız olarak araçlara frekans tanıtma – kodlama yapıyoruz. Bu anahtarlara kartlı model olan megane 2 ve laguna 2 kartlı oto anahtarları da dahildir.

Megane-Kart-Kodlama

Megane Kart Arızası Tamiri

Kartlı megane 2 araçların en çok görülen anahtar arızası kumandanın kapıları açmaması veya kartın aracı çalıştırmaması arızasıdır. Bu arızalar zaman içerisinde görülebilirken gösterge panelinde megane kart pili değiştirme uyarısı da alabilirsiniz. Kart pili değişimi sonunda aynı uyarıyı alırsanız bu da aracın kartı okuyamadığı için arıza sebeplerinden birisidir.

Megane kartlı kumanda kapıları açmıyorsa kumanda tamiri işlemi yapıyoruz. Megane kart aracı çalıştırmıyorsa bu arızanın tamirini de yapıyoruz. Bu işlem için kartınızı iş yerimize getirerek tamir ettirebilirsiniz. Kumanda pili bittiğinde megane kart kumanda pili değişimi yapıyoruz.

Renault megane 2 kartı kırıldıysa yeni boş kart tedarik ediyor ve kumanda kabınızın yenilenmesini sağlıyoruz. Arıza yapan kumandaların tamiri ve araca frekans kodlanması firmamızda yapılıyor.

Renault araçlarda kontak anahtarını yedekli şekilde kullanmak anahtarların kaybolmasında sizleri büyük bir külfetten kurtarır. Yedeği olmayan oto anahtarları kaybolduğunda sıfırdan yani elde veri olmadan yeni anahtarın üretilmesi hem zaman açısından uğraştıracağı için bu anahtarın sıfırdan üretilmesi maddi açıdan da size ek bir maliyet çıkartacaktır. Bu yüzden yedek anahtarı olmayan clio, modus, kangoo, laguna, trafic, fluance gibi otomobillere yedek kontak anahtarı yaptırmanız  gerektiğini buradan hatırlatmak isteriz. Anahtarınız kaybolmadan yaptırmanızı öneririz.

Araç anahtarınız arızalanmış ve kumanda kapıları otomatik kilitlemiş olabilir yada kartlı anahtarınız bagajda kalmış ve kapıyı kendiniz kapatmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda biz size oto çilingir olarak hizmet veriyoruz unutmayınız. Megane oto çilingir ihtiyacınızda iletişim numaralarımızı arayarak ustalarımızdan kapı açma çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Megane 2 kart araca kodlama, megane kart frekans tanıtma ve bilgisayarlı makinalar ile hafızadaki eski kartları silip yeniden kart tanıtma işlemi ihtiyacınızda aracınız ile iş yerimize gelerek bu işleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz.

Megane Kart Araca Kodlama – Tanıtma ile ilgili yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım Butonları ile hemen paylaşınız..

Bir önceki yazımız olan Hırsıza Dur Demenin Zamanı Geldi başlıklı makalemizde hırsız kilidi, hırsıza dur diyen tek sistem ve hırsıza karşı kesin çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.