Resimde gördüğünüz ford sustalı kumanda ucu sustalı anahtarı olan ford marka araç anahtarları için üretilmiş olup 2 parçadan oluşan sustalı anahtarının susta kısmı yani anahtar olan kısmından ibarettir. Bu uç sustalı anahtarlarda susta arızası yaza ford araç anahtarlarının anahtar kırılması yada monte olduğu yerin aşınması sebebi anahtarınızın kullanılamaz hale gelmesi gibi durumlarda kumanda anahtar ucu değişimi yapılarak ford sustalı anahtarınızın kullanılabilir hale getirilmesi için üretilmişdir.

Sustalı anahtarlar kullanımı kolay pratik ve şık görüntüsü ile kullanıcılarının beğenisini kazanmışdır. Tüm kumanda kapları gibi ford sustalı kumanda kabında da kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde deformasyon ve sıkıntılar görülmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar sustalı oto anahtarlarının ya yenisini yaptırmak zorunda yada kumandayı yapıştırarak yada bantlayarak kendilerince kullanılabilir duruma getirerek bu işi çözümlemek istemişlerdir fakat her halükarda sorunlarına kesin bir çözüm üretememişlerdir…

Eğer sizinde bir ford sustalı anahtarınız var ve hala kesin bir çözüm üretememiş ve sustalı kumandanızın susta problemini giderememişseniz işde bu ürünü alarak ford sustalı anahtarınızın sustalı kısmını değiştirerek ford sustalı kumandanızı yenilemiş olursunuz. Resimdeki ürün ford serisi araçların sustalı anahtarları ve ford c-max kumandalarına uyumlu olup kumanda kap değişiminde sıkıntı çıkartmamaktadır.

Ford Sustalı Anahtar

Ford Sustalı Anahtar Ucu

Firmamız eskişehirde ford anahtarı kopyalama, ford araç anahtar kabı değiştirme ve ford kumandası yedekleme hizmeti vermektedir. Eğer ürünü şehirdışından almak istiyorsanız ford sustalı kumanda ucu fiyatı hakkındaki bilgiye aşağıdaki sorular kısmından sorunuzu sorarak ulaşabilir yada firmamıza uğrayarak sustalı anahtarınızın susta kısmını değiştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ford Sustalı Anahtar Kabı başlıklı makalemizde ford anahtar fiyatları, ford anahtar kodlama ve ford anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.