Göstergeç cihazları günümüzde artık birçok bina girişinde yada elektrikli kapı kilidi bulunan tüm alanlarda kullanılmaktadır. Nedir acaba bu göstergeç in anlamı yada tarihi ve kullanılmasındaki hikmet diye sorarsak bildiğiniz üzere elektronik yazılım sistemlerinin gelişmesi ve elektronik ile mekanik olaylarının bir araya getirilerek insanların kullanımına sunulmasından kaynaklanan bir süreç sonrasında kapı ve kilit sistemlerinde giriş ve çıkışlarda kullanıcısına kolaylık sağlamak amaçlı olarak tasarlanmış ve zaman içerisinde sistem kendini yenileyerek şu anki kullanmış olduğumuz şık ve pratik aynı zamanda da kullanışlı hali almışdır.

Göstergeç sistemi kullanıcıların kapı giriş ve çıkışlarında anahtar kullanımına son vererek elektronik yazılımlı manyetik anahtarları sayesinde göstergeç cihazına tanıtılmış olan anahtarın okuyucuya okutulması ile anahtarsız giriş sağlamakda ve kişilerin anahtar taşıma ve anahtar problemi yaşamalarının önüne geçerek pratik geçiş yani anahtarsız hızlı geçiş sağlamaktadır. Üstelik kullanmış olduğunuz alanlarda yani birden çok kapı ve kilit sisteminde tek bir anahtar ile tüm kapıları açabilme imkanıda sunmuşdur. Elektronik sistemlerinin gelişmesi ile artık günümüzde birçok bina, işyeri, otel veya girilmesi ve çıkılması sadece istenilen kişiler tarafından kullanılması gereken tüm alanlar ve elektrikli kilide sahip olan tüm kapı kilit sistemlerinde kullanılmaktadır.

Göstergeç sistemleri günümüzde yaygın hale gelmekde ve artık kullanıcıların çin malı göstergeç kullanma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Bu ürünler artık firmamız tarafından üretilmekde ve kullanıcısının hizmetine sunulmaktadır. Göstergeç sistemi artık yerli üretim olarak üretilmekde olup göstergeç fiyatları bir okadar da maliyetli olmadığı için çoğu bina sahipleri tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Göstergeç anahtar ve göstergeç manyetik kartlar ile giriş ve çıkışlarda kullanım kolaylıgı sağlayan bu sistemler için firmamız bu konuda montaj ve servisliğin yanında kargo ile tüm türkiye geneline ürün satışı yaparak tüm vatandaşların bu hizmetden faydalanmasını sağlamaktadır.

Kartlı geçiş sağlayan göstergeç anahtarlı ve manyetik kartla çalışan anahtarsız giriş imkanı sunan göstergeç sistemleri için firmamız ile iletişime geçiniz. Tüm elektrikli kapı kilitleri için kullanılan bu sistemi sizde artık kullanabilirsiniz. Şehir dışına kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız, ürün gönderdiğimiz iller Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin  Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan  Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Göstergeç Sistemi

Göstergeç sistemi ve göstergeç anahtar fiyatları alınız

Bir önceki yazımız olan Çilingir Kapıyı Nasıl Açar Video başlıklı makalemizde çilingir kapı açma, çilingir kapı açma fiyatları ve çilingir kapı açma videosu hakkında bilgiler verilmektedir.