Bu yazımızda sizlere Lada Samara Oto Çilingir ve lada araba kapı kilidi açma hizmetleri ile oto çilingir ihtiyacına gerek duyulan durumları ve almanız gereken önlemleri hatırlatmak istiyoruz.

Bilindiği üzere Lada Samara araçlar mandallı kilit yapısından dolayı diğer araçlar gibi mandala basıp kapı kolu tutularak kilitlenebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede anahtar kullanmadan yani kapıyı kapattıktan sonra anahtar yuvasından kilidi çevirmeden aracınızın kapısını kilitlemek mümkündür. Bu özellik kapının her defasında anahtar ile kilitleme durumunu ortadan kaldırıp kolaylık sağlamış olsa da bunun yanında bize bir de dez avantaj sağlar.

Alışkanlık haline gelmiş bu durum bizi dalgın bir anımızda aracın kilitli kalması ve oto çilingir çağırmak zorunda kaldığımız bir durumun içerisine iter. Hal böyle olunca aracın içerisinde kalan anahtarlara ulaşmak artık imkansızdır. Anahtarlar araç içerisindeyken yada kontak üzerinde unutulmuşken dalgınlıkla mandala basılarak kilitlenen araç kapısı artık bir oto çilingiri ile tanışmanızı sağlar.

Lada Samara Oto Çilingir Hizmeti

Lada Samara Oto Çilingir Hizmeti

Lada Samara Kilit açma oto çilingir hizmeti veren firmamız bu ve buna benzer durumlarda araç içerisinde, araç kontağında yada bagajında anahtar kalarak kapıların kilitlenmesi durumunda firmamız lada araç sahipleri için oto çilingir hizmeti veriyor. Usta çilingirleri ile ve yaygın servis ağı ile  firmamız birçok araç marka ve modeli için kapı açma ve çilingirlik hizmetlerini ustalık ile profesyonelce yapmaktadır.

Oto çilingir hizmetinde hizmet verdiğimiz ve kapı kilitlerini açtığımız diğer markalar Oto Çilingir Hizmetlerimiz sayfasında yayınlanmakta olup bu sayfa üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Bunların dışında biz bu araçlar için yedek anahtar kopyalama, lada samara kontak anahtarı çıkartma ve sonradan takılan lada araçların kumandalarını kopyalama ve kumanda pil değişimi işlerinize yapmaktayız. Bu hizmetlerin yer aldığı ve yedeklemesini yaptığımız oto anahtar sınıflarına ise Oto Anahtar Çeşitleri sayfamızda yer almaktadır inceleyebilirsiniz.

Profesyonel çilingir ekibimiz her nerede olursanız olun servis araçları ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Oto çilingir araç kapısı açtırma işleriniz dışında bizden, ev kapısı açma, çelik kasa kilidi açma ve anahtar kilit değişimi için ustalarımızı arayarak anahtarcı çilingir hizmetli alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bariyer Sistemi Kumandaları başlıklı makalemizde Bariyer Kumandası, Bariyer Sistemi ve Kollu Bariyer hakkında bilgiler verilmektedir.