Hyundai Getz yedek anahtar, Getz elektronik kontak anahtarı, Hyundai getz sustalı kumandalı anahtarlar hakkındaki bu yazımız sizlere bu araçların anahtar ve yedeklerinin yapılışı ve özellikleri hakında bilgiler vermektedir.

Hyundai Getz araç anahtarları üretildiği yıldan buğüne kadar immobilizer sistemi ile donatılmış olup çipli anahtar sınıfında yer almaktadır. Bu araçların anahtarlarının içerisinde bulunan çip yazılımı sayesinde araç hırsızlıkları artık önlenmiş Hyundai Getz’ler düz kontak yapılarak çalınma durumu ortadan kaldırılmıştır. Hal böyle olunca Getz araç sahipleri ise anahtarlarını kaybetmemek zorundadır. Yedeği olmayan bir immobilizer araba anahtarının kayıptan üretilmesi hem zaman açısından hemde maddi açıdan sizleri üzeceği için yedeği olmayan anahtarların muhakkak yedeklenmesi gerekir.

Hyundai Getz Anahtar kopyalama, immobilizer elektronik oto anahtarı çoğaltma ve sonradan araca takılan aç kapa alarm kumandaları ile anahtarları birleştirerek Hyundai Getz Sustalı anahtar kopyalama işlemi firmamızda yapılmaktadır. İster kumandalı ister kumandasız bir elektronik anahtarın yedeğini firmamızdan yaptırabilirsiniz. Aracınız bu çipli anahtar olmadan çalışmayacağı için bu önerimizi dikkate alaınız.

Hyundai Getz Anahtarı

Hyundai Getz Anahtarı

Hyundai Getz Anahtar Kopyalama

Günümüzde kullanılan birçok araç anahtarlarında elektronik yazılımlı çipler ile güvenlik arttırılmış olup bu araçlar içerisinde Hyundai markasının Getz otomobili de yerini almıştır. Getz anahtar kopyalama yedek anahtar çoğaltma ihtiyacınızda firmamız sizlere elektronik çipli kopyalama makinalarımız ile aynı gün içerisinde anahtar yedeği çıkartma hizmeti vermektedir. Diğer markaların yedek anahtarlarını da yapabilen firmamızın vermiş olduğu  hizmetlere Diğer Oto Anahtar Modelleri sayfamızdan ulaşabilirler.

 

Getz Sustalı Anahtar

Getz araçların çoğunda sonradan takılma aç kapa alarm kumandaları bulunmaktadır. Bu anahtarların yapısının uzun ve sivri olması sebebi ile ve sonradan takılmış olan kumandanın da ayrı sallama olarak anahtarlara takılı olmasından dolayı bu araçların sahipleri anahtarlarını sustalı anahtar olarak kullanmak istemişlerdir. Hyundai getz sustalı anahtar ihtiyacı duyan müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaşılamak için çalışan firmamız ise anahtar ve kumanda ayrı olan getz araçların bu anahtarlarını sustalı anahtar olarak yedekleyerek sizlere teslim ediyor.

Hyundai Getz Sustalı Anahtar

Hyundai Getz Sustalı Anahtar

Yukarıdaki resimde yer alan sonradan takılmış olan araç alarm kumandası ile getz immobilizer anahtarını sustalı anahtar olarak yedeklendiğini görmekteyiz. Sizde eğer araç anahtar ve kumandanızdan şikayetçiyseniz, araç anahtarınız uzun gelip cebinizi deliyorsa ve kumanda ile anahtar birleşsin istiyorsanız firmamıza uğrayarak sustalı getz anahtarı sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Yedek Anahtar ve Kumanda Kabı

Oto anahtarı kopyalama ve yedek kumanda çoğaltma, oto anahtar ve kumanda kabı değişimi ve kumanda pili yenileme hizmeti veren firmamız bu ihtiyaçlarınız içinde hizmet veriyor. Araç anahtar veya kumanda kabınız aşındı ve deforme olduysa anahtar kap değişimi için firmamıza uğrayarak aşınmış ve yıpranmış oto anahtar kabınızı yenileyebilir ve kopmuş kumanda lastiklerinizi değiştirebilirsiniz. Değişimini yaptığımız Hyundai Oto Kumanda Kaplarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Araç kumandanızın pili bittiyse yada artık uzaktan almıyorsa kumanda pili değişimi yaparak yeni pil takıyoruz. Oto anahtar ve kumanda ihtiyacınızda işyerimize bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kale Kapı başlıklı makalemizde Kale Çelik Kapı, Kale Kapı Barel Ölçüleri ve Kale Kapı Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.