Megane kartlı anahtar kullanan araç sahiplerinin aracı çalıştıran ve kapıları açan kumanda kartının alt kısmında gizli olarak bulunan kapıları mekanik olarak açmaya yaran mekanik anahtarı dır. Bu mekanik anahtar megane kartlarda pil yuvasına geçme olarak karta monteli olarak bulunur. Zaman içerisinde megane 2 kartının da hasar görmesi ile mekanik anahtar bu yuvadan düşerek kaybolur. Bu gibi durumda megane 2 kart anahtarı ihtiyacınızda mekanik anahtarı tek olarak alabilirsiniz.

Megane 2 Kartı Mekanik Anahtarı

Megane 2 Kartı Mekanik Anahtarı

Bu ürünün dışında firmamız sizlere boş megane kart satışı da yapmaktadır. Araç anahtar kumanda ve kartlı anahtar çeşitlerini kopyalayan firmamız yedek otomobil anahtarı ihtiyacınızda sizlere oto anahtarı kopyalaması hizmeti de veriyor. Firmamızdan renault serisi otomobillerin yedek anahtarlarını kopyalatabileceğiniz gibi diğer araç markaları için de araç anahtarı kopyası çıkarttırabilirsiniz. İmmobilizer elektronik anahtarı tek olan araç sahiplerine her zaman tek kalan otomobil anahtarlarının risk taşıdığını, çalıınmalara karşı veya araç anahtarının arıza yapması sonucu araçlarını çalıştıramayacaklarını bir kez daha duyurmak isteriz.

Kopyalamasını yaptığımız otomobil anahtar markalarına buradan ulaşabilirsiniz. Araç kapısı kilitli kalan otomobil sahiplerine profesyonel ustalarımız ile kapı açma hizmeti veriyoruz. Bizi otomobil çilingir ihtiyacınızda arayarak araç kapınızın açılması için ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızı arayınız.

Megane 2 kartı mekanik anahtarı için firmamızı arayarak kart anahtarı siparişi vererek alabilirsiniz.  Bu araçların resimde görülen mekanik anahtarının dışında kumanda pili bitmiş olan araçlara megane 2 kart pili değişimi yapıyoruz.

Not: Aldığınız megane kart anahtarı dişsiz olup üzerine diş açtırmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Volvo Kumanda Kabı başlıklı makalemizde Eskişehir Volvo Kumanda Kabı, oto anahtar kabı ve Sustalı Kumada Kapları hakkında bilgiler verilmektedir.