Megane 2 kart arızası yaşayan megane araç sahipleri kart arızasını bir çok nedenden ötürü yaşamaktadır. Bunların başlıcaları, megane 2 kart okunamadı sorunu, renault megane 2 kart arızası, megane kart pilini değiştirin uyarısı ve pil değişimi sonunda hataların devam etmesi ve aracın çalışmaması yada kumandanın kapıları açmaması sorunudur. Megane kart arızası yaşayanlar bu durumda aracı elindeki kart ile açamaz veya aracı çalıştıramaz.

Megane Kart Aızası Sonrası Yol Yardım

Megane Kart Arızası Sonrası Yol Yardım

Elinizde tek bir araç kartı varsa ve başka bir yedeği yoksa bu arızalardan birini yaşadıysanız aracınız çalışmıyorsa aracın başına gelerek megane kartınızı frekans tanıtma – kodlama yapıyoruz. Bazı durumlarda kumanda kart olduğu için kırılır ve hiç araca kumanda etmez. Kapılar açılmaz ve bu durumda araç çalışmaz. Bu olayla karşılaştığınızda firmamızı arayarak bizden yardım alabilirsiniz. Bünyemizde yetişmiş olan ustalarımız mobil araçlar ile vereceğiniz adrese gelerek kilitli olan araç kapınızı açıp araç beyni üzerinden araca bilgisayar ile bağlanarak megane kart frekansı araca kodlama yapıyor ve varsa eski kayıp kartlar hafızadan silinmesini sağlıyoruz. Yolda kalanlar veya aracını çaşıltıramayanların yaşadığı megane anahtar kartı arızalarında anahtarcı yol yardımı olarak hizmet veriyoruz.

İş yerimizde otomobil anahtarlarını elektronik anahtar kopyalama cihazları ile kodlayan firmamız bir çok markanın yeni ve eski model araçları için immobilizer anahtar araca frekans kodlama yapıyor. Frekans tanıtmasını yaptığımız araç marka ve modellerini otomobil anahtarı kodlama sayfamızdan kontrol edebilir ve markalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu araçların bir diğeri ise Renault adı altında olan araçlardır. Renault araçların clio, kangoo, trafic, modus, symbol araçları ile kartlı anahtara sahip olan laguna 2 ve megane 2 araçların anahtarları ve kartlarını bilgisayarlı cihazlar ile kodluyor, kumanda ve anahtar arızası problemlerinde kart tamiri ve kumanda pil değişimi yapıyoruz.

Firmamız otomobil anahtarlarını araçlara kodlayıp yükleme yaparken oto anahtarlarında meydana gelen anahtar ve kumanda arızalarını hakkında sizlere hizmet veriyor. Aracınızın anahtar kabı aşındıysa ve kumanda basma tuşları koptuysa biz bu anahtarların kaplarını tamir ediyor anahtar ve kumandanızı yeniliyoruz. Sustalı araç anahtarlarının sustalı anahtar arızalarında sustalı tamiri ile araç anahtarlarınızı tekrar kullanılır hale getiriyoruz. Kumanda pili biten araçlar için oto anahtar pili değişimi yapıyoruz. Kumanda kartı üzerinde bulunan elektronik switchlerin yenilenmesi ve kartın lehimlenmesi gibi arızaların tamirini yapıyoruz.

Kapısı kilitli kalan araçların kapı kilidini açmak için özel ekibimiz ile araç kapısı açma hizmeti veriyoruz. Hasarsız kapı kilidi açmak için oto kilidi açma maymuncuklarını kullanan firmamız tüm araçlar için sizlere oto çilingir hizmeti veriyor.

Megane 2 kart arızası sonucunda aracınızın kapıları açılmıyor veya aracınız çalışmıyorsa firmamız sizlere oto kapısı açma çilingir hizmeti veriyor ve çalışmayan kartlı anahtarınız için kart tamiri ve frekans yükleme yapıyoruz. Yolda kalan megane 2 kartlı araç sahiplerine kart arızası ve okumaması hatası sonunda anahtarcı yol yardımı hizmetimiz vardır.

Megane Kart Arızası ve Arızalı Kart Tamiri ve Araca Kodlama hakkında yazdığımız yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım butonları ile yazıyı paylaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hırsıza Dur Demenin Zamanı Geldi başlıklı makalemizde hırsız kilidi, hırsıza dur diyen tek sistem ve hırsıza karşı kesin çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.