Günümüzde hırsızlık olaylarının artması, yeni yapılan binalarında çoğalması ile herkez kendi güvenliğini arttırmak için bir takım uğraşlar içerisine girmekte ve çoğu kişide ilk olarak kapısını değiştirerek bu işe başlamaktadır. Peki çelik kapılar hırsızlara karşı sizi korurken siz yanlışlıkla kapıda kaldığınızda kapınızı açtırmanız kolay olacak mı? Biz eskişehir anahtarcı çilingir olarak kurulduğu günden bu güne kadar başta mustafa kemal paşa mahallesi anahtarcı olmakla beraber eskişehirdeki tüm mahallelere kapı açma çilingir hizmeti veren bir firmayız. Çelik kapı yada eski model ahşap kapılar kilitli kaldıysa yada anahtarları kayıp veya kapı arkasında takılı ise biz eskişehir çilingir olarak bu kapıların hepsini kapıya ve kilide zarar vermeden açıyoruz.

Evinizi yada işyerinizi hırsızlardan koruma adına yeni taşındığınız binalardaki kilitleri tedbir amaçlı değiştirmek istediğinizde çilingir servisimiz sizlere bu konuda anahtar ve kilit değişimi hizmeti vermektedir. Kapılara ekstra olarak takılan hırsız kilit sistemleri, kapı koruma aparatları ve hırsız alarmlarının montajlarını yaptırarak kapı ve kilitlerinizi güvence altına alıp siz ve sevdikleriniz ile birlikde hırsıza karşı koruma altına girebilirsiniz. Bunların dışında firmamız bina giriş kapıları için kapı itici hidrolik yayları ve elektrikli kapı kilitlerinin toptan satış ve montaj hizmetlerini de vermektedir. Anahtar ve kilit ihtiyacınızda işyerimizden bu ürünlerin teminini sağlayabilirsiniz.

Eskişehirde birçok mahalleye hizmet verebildiğimiz gibi mustafa kemal paşa mahallesi, mamure, ışıklar, cumhuriye, şeker mahalleleri ile kırım caddesi, hasan polatkan caddesi ve sivrihisar caddesinde bulunan işyerleri dükkan ve evlere de eskişehehir anahtarcı servisimiz vardır.

Escancilingir.com olarak eskişehirde kapıda kalan vatandaşlarımız için kapı açma servisimizi en kısa sürede adreslerine göndererek problemlerini çözüyoruz. Bunun için mustafa kemal paşa anahtarcı ihtiyacınızda bizi iletişim numaralarımızdan aramanız yeterlidir. İletişim sayfamızda yer alan çilingir numaralarımızı cep telefonlarınıza mustafa kemal paşa çilingir numarası olarak kaydetmeyi sakın unutmayınız. Bir gün mutlaka lazım olabilir…

Mustafa Kemal Paşa Çilingir

Bir önceki yazımız olan Çilingir Nedir başlıklı makalemizde Anahtarcılık, Anahtarcılık ve Çilingirlik Mesleği ve çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.