Kilitli kalan araçların kapılarını açarak oto çilingir hizmeti veren firmamız Opel Vectra Oto Çilingir ihtiyacınızda da sizlere otomobil kapısı açma hizmeti vermektedir.  Araç anahtarınız kapıyı açmadığında yada uzaktan kumanda arızası sonucu kapı açılmadığında firmamızı arayarak usta talep edebilirsiniz. Ustalarımız araç kapısı açma işleminde aynı çelik kapı veya çelik para kasası açma işlemi gibi özel maymuncuklarını kullanarak otomobil kapılarını hasarsız açmaktadır. 

Opel araçlarda kumanda bittiğinde yada kumanda pili değişimi sonrası kumanda bazen çalışmayabilir. Bu durumda kapıyı açarak kumandanın araca kalibrasyonu yapılması gereklidir. Bu işlem için de firmamız size hizmet vermektedir. Opel araç kumandasında meydana gelen arızaların giderilmesi konusunda hizmet veren firmamız aşınan ve çalışmayan kumandalarda buton değiştirme, lehim işlemleri ve kumanda pili değiştirme gibi durumlarda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kilitli kalan opel vectra aracınızın kapısının açılması konusunda hizmet almak için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak sorununuzu ustalarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Eskişehir’de Tepebaşı ve Odunpazarında oto çilingir servisi araçlarımız ile vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizde usta çağırmak için bizi aşağıdaki telefonlardan arayabilirsiniz.

02222206332 / 05059335956 / 05422531649


Yedek araç anahtarı ihtiyacınızda iş yerimize aracınız ile gelerek çipli anahtar yaptırabilirsiniz. Bilgisayarlı makinelerimiz ile yedek anahtar oluşturan firmamız opel aracınız için de yedek kapı ve kontak anahtarı yapabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Opel Astra Oto Çilingir başlıklı makalemizde Eskişehir Astra Çilingir, Eskişehir Opel Çilingir ve Opek Astra Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.