Her marka ve model araçlar için oto çilingir ve kapı açma hizmetimiz vardır. Birçok marka ve model araçlar için araba çilingir hizmeti sunan firmamız eskişehir geneli oto maymuncukları ile hasarsız oto kapısı açma sevisi vermektedir.

Son model araç kapıları yüksek güvenlik sistemlerine sahip olduğu için sadece maymuncuklarla araç kapı kilidi üzerinden açılmalıdır. Bunun dışında farklı değişik yöntemler uygulansa bile oto kapı kilidini açamazlar. Bu yüzden bu araçlar için geliştirilmiş olan maymuncuk alatleri ile oto kapısı açma, oto çilingir hizmeti almanız gerekir. Bu araçlar örnegin, bmw, volkswagen, skoda, audi, seat, ferrari ve daha sayamadığımız birçok marka araçlar yüksek güvenlikli kilit sistemlerine sahip olup bu araçlarda içeriden kapı kolu bile çekilmiş olsada kapı asla açılmayacaktır. Örnek olarak aracınızın camını kırıp kapı kolunu içeriden çekin ama yüksek güvenlikli bir araç ve güvenlikli bir kapı kilidine sahipse açılmaz. Nitekim bu gibi durumların en bilinen bir örneğini geçmiş günlerde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ın yaşadığını bilmekteyiz.
Biz eskişehir oto kapı açma anahtar kilit servisi olarak hizmet sunan bir firma olarak eskişehirde oto çilingir araç kapısı açma hizmetleri sunmaktayız. Birçok araç kapısı için çilingir hizmetimiz vardır. Bu araçlardan bazıları için fiat doblo kapısı açma ve doblo çilingir hizmetlerinin videosunu seyrederek değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Videoda görmüş olduğunuz gibi fiat doblo araç kapısını teknik personellerimiz 20 saniye gibi çok kısa bir sürede hasarsız olarak açmaktadır. Kapı açma sürese aracın cinsine, modelime ve markasına göre değişmekte olup bazen 1 saat kadar sürdüğüde olur. Yazmış olduğumuz yazıları ve paylaşdığımız videoyu faydalı bulduysanız sayfa linkini sosyal medyalar aracılığı ile paylaşım yapabilirsiniz.

Faydalı olabildiysek ne mutlu …

Oto Çilingir

Eskişehir Oto Çilingir Kapı Açma Servisi

Bir önceki yazımız olan www.escananahtar.com başlıklı makalemizde anahtar, çilingir ve Escan Hırdavat hakkında bilgiler verilmektedir.