Yıllardan beri çilingir sektöründe verdiğimiz hizmetler zafer mahallesi çilingir kapı kilit açma hizmeti ihtiyacı duyan mahalle sakinleri için devam etmekte olup zafer anahtarcı kilit ve anahtar değiştirme ihtiyacında bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşan müşterilerimiz için geve ve gündüz devam etmektedir. Mesleğimizin hassasiyetine vermiş olduğumuz değerden dolayı bu hizmetleri eskişehir genelinde uzun yıllardan beri sürdürmekteyiz. Anahtarcılık ve çilingirlik hatta kapı kilidi açma işleri profesyonel ekipler tarafından yapılmak zorundadır. Biz ise en başından beri bunu kendimize ilke edinmiş olup kilit açma servisimizde bulunan tüm personellerimizde ustalık belgesi alma şartını koşmuşuzdur. Kilit anahtarı değiştirme, çelik kapı kilitlerini değiştirme gibi konularda ise kapı kilidiniz için en uygun çeşitler ile gelerek değişmesi gereken kilidi yenisi ile değiştirip sizlere en uygun fiyatlar ile kapı ve kilit problemlerinizi çözme çabasındayız.

Çilingir hizmetlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse amerikan kapı kilidi açma, otel tipi tokmaklı kilit açma ve klasik kollu uzun anahtarlı oda kapı kilitlerini açma ve yeni kilit montajı yapmaktayız. Çelik daire kapı kilitlerini açma, ahşap kapı kilidi açma demir kapıların kilitlerini açma ve yerlerine gerektiğinde yeni kilitlerin montajını yapma, ev giriş kapıları için anahtar göbeği – barel değişimi yapmaktayız. Profesyonel hizmetlerimiz ise otomobil kapısı açma ve para kasası kilidi açma hizmetleridir. Bu kilitlerin açılması için ise özel kapı açma maymuncuklarından yardım almaktayız.

İşyerimizde ise ev anahtarlarını kopyalama, uzaktan kumanda çoğaltma, yedek anahtar oluşturma, elektronik ve mekanik anahtar kopyalama, araçlar için çipli immobilizer oto anahtarı çoğaltma hizmetimiz vardır.

Çilingir Hizmet Bölgelerimiz

Alanında uzman olduğumuz çilingir hizmetleri için motorize çilingir ve servis araçlarımız ile kapıda kalanlar için, kasa kilidi açtırmak isteyenler için yada oto çilingir ihtiyacı duyanlar için hizmet verdiğimiz çilingir hizmet bölgelerimiz aşağıdaki gibidir.

Zafer mahallesi çilingir anahtarcı hizmetleri, Gaffar Okkan Caddesi Anahtarcı Çilingir, Eskişehir Çilingir, Seylap caddesi anahtarcı, Hatboyu anahtar kilit değiştirme, Sakarya Caddesi Anahtarcı Servisi, Bağlar çilingir, eskişehir çilingirci, eskibağlar anahtarcı,Yenibağlar Kilit Açma, oto çilingir hizmetleri, kapı kilidi değiştirme, amerikan kilit açma, tokmaklı kilit değiştirme, kasa kilidi açma, TurgutReis Caddesi Kapı Açma, Orhan Oğuz Caddesi Çilingir hizmetleri, Bahçelievler çilingir, Tunalı Anahtar Kilit Servisi, istiklal mahllesi oto çilngir hizmetleri olarak sizlere gece ve gündüz çilingir hizmetleri servisi olarak hizmet sağlamaktayız. İşyerimiz 20 yılı aşkın süredir Atatürk Bulvarı üzerindeki işyerinden tüm eskişehirde servis araçları ile kapı açma servisi olarak hizmet vermektedir.

çilingir servisi

Zafer Mahallesi Çilingir Anahtarcı Servisi

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Yenibağlar Anahtarcı başlıklı makalemizde Bağlar Anahtarcı, bağlar çilingir ve eskişehir eskibağlar çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.