Büyükdere Çilingir sizlere en sızlı servisi sağlayarak kapı kilidi açma çelik kapı çilingir, amerikan kapı oda kilitlerini açma ve değiştirme ile otomobil kapısı açma gibi profesyonel olmayı gerektiren konularda ustalık belgesi sahibi uzman kişiler ile en kısa sürede gelerek kapı ve kilit problemlerinizi gidermektedir. Günün hangi saati olursa olsun çilingir servisi araçlarımız ile büyükdere anahtarcı çilingir ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakız. Sadece telefonla yakın olduğumuzu değil yer olarakta yakın olduğumuzu önemle belirmek isteriz. Büyükdereye en yakın çilingir firması biziz!!! Atatürk bulvarı üzerindeki işyerimizden vereceğiniz adrese servis araçlarımız veya motorize çilingir ekiplerimiz ile en kısa sürede gelerek çilingir hizmeti veriyoruz. Ustalarımız konusunda uzman olup çilingir ustalık belgesi almış ve işini ustalık ile yapan anahtarcı elemanlarımızmızdır. Üstelik çelıştırmışolduğumuz kadromuzdaki çalışanlarda ustalık belgesi şart koşmuş olup, tüm elemanlarımızın sabıka ve sicil kayıtları temizdir!!!

çilingir büyükdere

Çilingir Eskişehir Büyükdere

Büyükdere Çilingir Servisi

Bizden alabileceğiniz hizmetler ise kısaca aşağıda sizlere sıralanmıştır. Bizi arayarak bu konularda hizmet alabilirsiniz.

  • Çelik kapılar için çilingir hizmeti, çelik kapı kilidi açma, çelikkapı anahtar değiştirme, kilit tamiri ve değişim ile kapı ayarı ve kilitlenmesini sağlama hizmeti.
  • Büyükdere çilingir servisimiz oda kapılarında kulunnakollu kilitlerin açılması, kilitlerin değişmesi ve yedek anahtarlarının tedariği ile kopyalanması konusunda sizlere hizmet vermektedir.
  • Günümüzün en çok kullanılan ve bir okadarda arıza yapan kilit modeli olan topuzlu amerikan kapı kilitlerini hasarsız açma ve gerektiğinde yenileri ile değişimi yapma hizmetimiz vardır.
  • Tüm bunlara ek olarak kapı ve kilit sistemlerinizi hırsıza karşı korumalı hale getirme, hırsız kilit sistemi ve hırsız alarmları hizmetimizde vardır.
  • Pimapen kapı kilitlerinizin çalışmayan ispanyolet çubuk kilitlerini değiştirme ve pimapen kapı göbeği takma servisi  hizmetimiz vardır.
  • Otomobil kapıları için hasarsız maymuncuk ile oto kapısı açma ve çilingir hizmetleri vermekteyiz. Marka ve modele göre değişine bu hizmet durumu firmamızda tüm araçlar için verilmekte olup marka ve modeli ne olursa olsun aracın özel kilit sistemine göre özel kilit açma maymunckları kullanaran otomobil kapısı açıyoruz.
  • Anahtar ve kilit konularında aklınıza gelebilecek olan kilit değiştirme, kapı aksesuar ve kapı kolu değişimi yine firmamız tarafından yürütülmektedir.
  • Anahtar yedekleme, ev anahtarı çoğaltma, bilyalı çelik kapı anahtarlarımı kopyalama, otomobil anahtarlarını çoğaltma, immobilizer anahtar elektronik çipli oto anahtarlarının elektronik ve mekanik anahtarlarını çoğaltma ve para kasası anahtarı şifreli kasa kilit anahtarlarını çoğaltma işlemlerini ise büyükdereye en yakın çilingir olarak atatürk bulvarı üzerindeki işyerimizde sizlere sağlamaktayız. Eskişehir çilingir büyükdere servisimiz sizlere gece ve gündüz hizmet vermektedir. unutmayınız.

İletişim sayfamızda yer alan açık adresimiz ve harita üzerindeki yerimizden bize ulaşabilirsiniz. İşyerimiz Atatürk Bulvarı Girişi no:10’da dır. Yine bu konuya pareler olarak hizmetlerimizden bahsettiğimiz ve yapmış olduğumuz çalışmaları yazmış olduğumuz bir diğer yazımız büyükdere anahtarcı hizmetlerimiz başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyükdere Çilingir Anahtarcı

Büyükdere Çilingir

Büyükdere çilingir numarası

Çilingir telefon numaralarımızı cep telefonlarınıza ve rehberinize kaydediniz. Birgün lazım olabileceğini sakın unutmayınız..

0542 253 16 49

0505 933 59 56

0222 220 63 32

 

 

Bir önceki yazımız olan En Yakın Çilingir Parmağınızın Ucunda başlıklı makalemizde Anahtar Hizmetleri, Çilingir En Yakın ve Çilingir Güvenlik Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.