Osmangazi üniversitesi civarı, yıldıztepe, gültepe, göztepe ve büyükderede anahtarcı çilingir bulmak artık çok zor değil. Kapıda kaldığınızda büyükdere çilingir ihtiyacınız için bizi arayarak kapı ve kilitlerinizi açtırabilirsiniz. Ögrencilerin bulunduğu alanlar genelde osmangazi üniversitesi yakınları büyükdere ve göztepe civarıdır. Konusunda uzman olan ustalık belgesi sahibi anahtarcı çilingir elemanlarımız servis araçları ve motorize çilingir ekibimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp hasarsız kapı açma hizmeti vermektedir. Biz en kısa sürede size çilingir hizmeti veren bir firma olarak gecede aynı hizmeti sürdürmektedir. Büyükdere çilingir hizmeti için resimdeki iletişim numaramızı arayınız.

Teknolojinin gelişmesi ve güvenlik sektörüne duyulan ilginin artması ile birçok müşterimiz bizden en son çıkan yeni nesil anahtar ve kilit sistemlerini talep etmektedir. Biz ise başta kendimiz olmakla beraber tüm müşterilerimizin kapı ve kilit sistemleri için en iyi kilit ve kapı koruma elemanlarını temin ederek satış ve montajlarını yapıyoruz. Hırsızlara karşı geliştirilmiş olan kapı koruma aparatları ve kilit koruyucular sayesinde hırsızlar kapılarınızı açamıyor. Bunların yanısıra yine güvenlik amaçlı kullanılan alarm sistemleri ile bu konuda da sizlere destek vermekteyiz.

Büyükdere mahallesi civarında birçok bina ve apart kapıları malesef hiç kapanmıyor, ya kilit sistemleri arızalı yada kapı itici hidrolik yayları yok veya varsada çalışmıyor. İşde bu yüzden apartman giriş kapıları hep açık kaldığı için hırsızlara kolaylık sağlanıyor. Biz eskişehir büyükdere çilingir hizmetleri olarak apartmak giriş kapılarının otomat elektrikli kilitlerinin ve kapı itici hidrolik yaylarının montajlarını yaparak kapılarınızı kapanır hale getiriyoruz.

Buradan bu yazımız ile sizlere tekrar bu konuyu hatırlatmak isteriz. Biz bünyemizde çalışan elemanlarımızda ustalık belgesi alma şartını koşan ve belgesiz eleman çalıştırmamak için ve kapı açma işleminde müşterilerimizin kapı ve kilitlerine hasar vermemek adına çilingir malzemelerimiz ve maymuncuk sistemlerimiz ile kapı açmaktayız. Kapıda kaldıysanız, anahtarınız kayıpsa veya çelik kapının arkasında anahtar var ve kapınızı açamıyorsanız sizler için hasarsız çelik kapı açma ve bunların yanında çok sık arıza yapabilen ve kilitli kalan amerikan kapıların amerikan topuzlu kilitlerinide maymuncuklarımız ile açmaktayız. Oto çilingir ve para kasaları için teknik alatlerle çalışmaktayız.

Eskişehirde büyükdere çilingir hizmetimiz sizlere kilit açma ve çilingir hizmeti dışında yeni taşındığınız binaların kapı anahtar ve kilit değişimi içinde hizmet vermektedir. Güvenliğiniz için yeni taşındığınız evin kapı anahtar ve kilitlerinin değişimi için bizden anahtarcı servisi talebinde bulanabilirsiniz. Birçok markanın değişik model ürünleri ve hırsızlara karşı tuzaklı barel sistemleri firmamızda mevcut olup bu ürünlerin değişimi için talepde bulunabilirsiniz…

Unutmayınız ki işyerimiz büyükdere ve göztepeye çok yakın olup en kısa sürede hizmet almak için büyükderede çilingir ihtiyacınızda bizi arayınız. Atatürk bulvarı üzerindeki işyerimizden motorize çilingirimiz 10 dakika da adresinize gelebilmektedir…

Büyükdere Çilingir

Bir önceki yazımız olan Mustafa Kemal Paşa Anahtarcı başlıklı makalemizde eskişehir çilingir anahtarcı, Eskişehir Çilingir Mustafa Kemal Paşa ve Hasan Polatkan Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.