Bilindiği üzere fiat arabalarda ve fiat brava araç anahtarlarında immobilizer çip bulunmaktadır. İmmobilizer oto anahtarları aracın çalınmasına karşı olarak elektronik yazılım ile üretim esnasında araç sistemine monte edilerek üretilmektedir. Birçok araç markası gibi fiat brava oto anahtarlarında da immobilizer elektronik çip sistemi kullanılmışdır. Bu oto anahtarları üretime bağlı olarak marka ve modeler göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mesela  Fiat brava anahtarlarında;

  • 1996 ile 1997 modelleri arasında 13 çip kullanılmaktadır,
  • 1997 ile 2001 modelleri arasında da 11 çip kullanılmıştır.

bu her 2 çipde firmamız tarafından anahtar kopyalama makinaları ile kopyalanmakta ve çalışır vaziyetde sizlere sunulmaktadır. Brava araçlarda 1997 ile 2001 modelleri arasında olan oto anahtarlarının yedeklerini firmamızda kopyalamaktayız.

Oto anahtar ve immobilizer anahtar yedekleme ve sonradan takılmış olan alarm kumandalarını eskişehirde escan anahtar olarak kopyalamaktayız. Sonradan takılan sallama kumandalar anahtarlar ile birleştirilerek sustalı anahtar modellerinede çevirilebilmektedir. Fiat brava anahtarı ve yedek immobilizer anahtar için firmamıza ugrayarak oto anahtarınızın yedeğini kopyalatabilirsiniz.fiat brava anahtarı

 

 

Bir önceki yazımız olan Ford Kumandalı Anahtar başlıklı makalemizde ford anahtar, ford anahtar fiyatları ve ford anahtar kodlama hakkında bilgiler verilmektedir.