Bft kumanda atlamalı kumanda diyede bilinen oynar frekanslı rolink kumanda çeşitlerindendir. Rolink kumandaların kopyalanması basit kumandalar gibi olmadığı için sadece kendi üretimi olan orjinal kumandaların bilgisini alıcı cihaza atarak uzaktan kumandanın kopyalanması yani frekans yüklemesi – kodlanması mümkündür. Bft uzaktan kumanda sistemlerinde bu olay şu şekilde gerçekleşir. Uzaktan kumanda içerisinde cihaza uygun yazılım vardır bu bilgi silinemez, bu kumandanın içinde bulunan yazılımı alıcı cihaza atılarak yani bft kumanda kopyalama yöntemi ile alıcı cihazın kartına yüklenerek bft kumanda alıcıya öğretilmiş olur. Bu işlem gerçekleştirilmeden orjinal kumanda bile olsa bft motor ve bft bariyer sistemlerini çalıştırmaz.

Eğer sizde bft alıcılı biz otomasyon sistemine sahipseniz ve sizinde bft kumandaya ihtiyacınız varsa firmamızdan orjinal yazılımlı olarak üretilmiş olan bft kumanda modelinden sipariş verebilir ve bft kumanda tanıtma işlemlerinide yaptıktan sonra kumandanızı çalıştırarak kullanılır hale getirebilirsiniz. Firmamız kargo ile uzaktan kumanda gönderimi yapmaktadır, ürün alan müşterilerimize bft kumandanın nasıl kopyalanması gerektiği hakkında bilgiler sunulacaktır…

bft kumanda

 

 

Bir önceki yazımız olan Bft Motor Kumandası Frekans Tanıtma başlıklı makalemizde beyin frekans teknolojisi, bft bariyer ve bft kumanda hakkında bilgiler verilmektedir.