Bft motorlar garaj kapılarında, kollu bariyerlerde, yana açılan kayar kapılar ve otopark sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu motorlar anakartdan almış olduğu bilgi ile çalışarak açılır, kapanır ve sistemin çalışmasını sağlar. Bft motorlara hareketi sağlayan anahtar yani uzaktan kumanda alıcı cihaza tanıtılarak açma ve kapama komutunu elektronik alıcı kart üzerinden motora iletirler. Firmamızdan almış olduğunuz bft kumandaların üzerindeki bilgileri bft kumanda kopyalama prosüdür işleminden sonra alıcı kart ünitesine tanıtarak alıcının hafızasına atmış olursunuz. Hafızaya kaydedilen uzaktan kumandalar o sistemin çalışmasını sağlayan anahtar olarak kodlanmış olur. Yine aynı marka bir kumanda uzaktan kumanda kopyalama prosüdürü yapılmadan sistemi çalıştırmaz, ancak alıcıya kumanda öğretme işleminden sonra sisteme dahil olur ve bu uzaktan kumanda da açma ve kapama işlemlerinde kullanılır.

Bft motor kumandası mitto 2m kumanda ihtiyacınızda firmamıza uğrayabilir ve uzaktan kumandanızı bizden temin edebilirsiniz. Ürünü Türkiye’nin birçok iline göndermekteyiz. Garaj kapılarında, bariyerlerde yada yana kayar kapılarda kullanmak amaçlı bft kumanda taleplerinizde kargo ile bft uzaktan kumanda gönderimi yapmaktayız. Almış olduğunuz kumandanın nasıl kopyalanacağı ve alıcı karta nasıl tanıtılacağı sayfamızda sizler için video yöntemi ile gösterilmişdir. Bft uzaktan kumanda ihtiyacınızda iletişime geçiniz…bft kumanda

Bir önceki yazımız olan Ford Anahtar Kumanda Kabı 4 button başlıklı makalemizde eskişehir ford anahtar, eskişehir ford kumanda tamiri ve ford anahtar kodlama hakkında bilgiler verilmektedir.