Eskişehirde sektöründe uzun zamandır anahtarcı ve çilingir alanlarında hizmet sunan firmamız eskişehir can çilingir olarak 2000 yılından itibaren teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek elektronik ve mekanik kilit ve anahtar sistemlerini tekip etmiş ve çağa uygun olarak hizmetlerini geliştirerek eskişehir halkına hizmet sunmaktadır. Zamanın getirdiği değişiklikler ve kaliteye gönelik çalışmaları sonucunda ise eskişehir can çilingir ismini Patent altına alarak Escan Anahtar Kilit Güvenlik Sistemleri olarak firmanın devamını sağlamış ve müşterilerinin memnuniyeti için markalaşma yoluna gitmişdir.

Escan Anahtar Kilit ve Güvenlik Sistemleri olarak eskişehirde oto anahtarı immobilizer anahtar çoğaltma ve elektronik anahtar yedekleme hizmeti vermekteyiz. Firmamız garaj kumandası kepenk kumandası bariyer ve otomasyon sistemleri kumandalarının yedeklenme işlerini yapmaktadır.  Aynı zamanda elektronik kapı kilit sistemleri, kartlı geçiş göstergeç üniteleri ile kumandalı kapı kilitlerinin satış ve montajını yapmaktadır. Son olarak Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin PİKS Parmak izli geçiş kontrol sistemlerinin Eskişehir Yetkili Servisi olarak hizmet vermekte olup, eskişehirde parmak izli kapı kilidi kurulumu ve parmak izi satışı ile eskişehir halkına hizmet vermektedir. Eskişehir Can Çilingir

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Fiyatları başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve eskişehir anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.