Otomasyon sistemlerinin hayatımıza girmesi ile kumanda ile kapı açma sistemleri yaygınlaştı. Bu sistemler genelde otopark kapılarında, bina girişi bahçe kapılarında, kepenklerde, Kollu Bariyer sistemlerinde, Garaj kapılarında ve daha sayamadığımız bir çok alanda bizler için kullanılır hale geldi. Bu alanlar için markaya göre kumanda kullanıldığı hepimiz tarafınan bilindiği gibi silikonvadisi.tv ‘nin haberine göre Tüm uzaktan kumandaları açan özel bir kumanda üretilmiş. Silikonvadisi.tv’nin haberine göre;

Bu Cihazla Bütün Kumandalı Kapıları Açabilirsiniz!

Bütün Kapıları Açan Kumanda Üretilmiş

Bütün Kapıları Açan Kumanda Üretilmiş

Kumandalar hayatımızın her tarafında. Uzaktan kumanda birçok konuda hayatımızı kolaylaştırırken otopark kapılarından evimizin kapısına kadar hemen hemen her alanda kullanılabiliyor.

Kumandalı kapılar konusunda her ne kadar yaygın bir kullanım olsa da bu kadar çok kullanılmasına karşın kullanıldığı kadar güvenli olmadığını bugünkü haberimizde sizlere kanıtlayacağız.

Arabanızın uzaktan kumandası başka araçları açmaz yada bir kumanda tanımlandığı kapı veya sistem dışında başka bir yerde çalışmaz mı? Birçok kişi bunu denemiştir ancak Samy Kamkar bu konuyu baya baya kafasına takarak bu işin mümkün olabileceğini tüm dünyaya ıspatlamış durumda.

Samy Kamkar, kendisinin geliştirdiği bir cihaz ile uzaktan kumanda ile çalışan tüm sistemleri araba, kapı, ışık vb hemen hemen her şeyi açabilen bir cihaz geliştirdi. Samy Kamkar bu konuda uzun süredir çalışıyordu ve aslına bakarsanız kendisi dünyanın en zor kilitlerini ve kombinasyonları açarak ünlenmişti.

Tüm bu yeteneklerinin yanında Samy Kamkar yeni bir ürün daha geliştirerek sadece 32$ ‘a sattığı bir ürün geliştirdi ve artık karşınıza çıkan tüm uzaktan kumanda ile çakışan sistemleri açabileceğinizi müjdeledi.

Samy Kamkar ‘ın RollJam adını verdiği ürün şimdi sizlerle… Peki siz böyle bir ürüne sahip olsanız neler yapmak isterdiniz?

Şimdi sizleri Samy Kamkar ile yapılan bir röportaja götürüyoruz. İyi seyirler.

Kaynak: Silikonvadisi.tv web sitesi

Site Adresi: www.silikonvadisi.tv/genel/bu-cihazla-butun-kumandali-kapilari-acabilirsiniz-71122.html

Bütün Kapıları Açan Kumanda Yapıldı başlıklı yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Sosyal Paylaşım Butonları ile hemen paylaşınız..

Bir önceki yazımız olan Ege Teta Kumanda Frekans Tanıtma başlıklı makalemizde Bariyer Kumandası, Ege Teta Kumanda Çoğaltma ve Ege Teta Kumanda Kopyalama hakkında bilgiler verilmektedir.