Büyükdere anahtarcı kapı açma ve çilingir hizmetleri olarak firmamız kurulduğu günden bu güne kadar sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktadır ve bu yüzden büyükdereye en yakın anahtarcı olarak bilinmektedir. Max. 10 yada 15 dakika gibi bir süre içerisinde eskişehir büyükdere anahtarcı servisimiz sizlerin yanında olarak sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. İşyerimiz Atatürk Bulvarı üzerinde olduğu için ve büyükdereye en yakın çilingir olduğumuz için diğer çilingirlerden daha hızlı bir şekilde sizlere ulaşabileceğimizi garanti ederiz…

Osmangazi üniversitesi civarı, yıldıztepe, göztepe, osmangazi, gültepe ve büyükdere havalisine anahtarcı çilingir hizmetleri bizim işimizdir. Büyükdere anahtarcı olarak biz dışarıda kalan ögrenci kardeşlerimiz için kapı anahtar ve kilit işlerinde kendilerine en kısa sürede en iyi hizmeti verebilen nadir firmalardanız. Evet eskişehir yüz ölçümü bakımından küçük bir yer olsada Osmangazi üniversitesi Anadolu üniversitesine nazaran biraz daha merkeze uzak kalmaktadır. Biz eskişehir büyükdere anahtarcı servisi hizmetleri veren bir firma olarak bu yazımızda size iletişim numaralarımızı yazarak bizlere en kısa sürede ulaşmanızı planlamaktayız.

Genelde kapıda kalan kişiler ögrenci milleti olarak bilindiği için konuyu bir ögrencinin yaşamı ile ele alacak olursak ve şuan vize ve final dönemide bunların üstüne geldiğinde bir ögrencinin bu dalgınlıkla kapıda kalması kaçınılmaz bir sonuç olarak görülebilmektedir. Ögrenci sınavlara çalışır kafası dalgın olur anahtarını almadan dışarı çıkar ve bu durumda büyükdere çilingir yardımına koşar. Ögrenci anahtarını almıştır ama kapının arkasındaki yedek anahtarı farkedememişdir, elindeki anahtar ile ne kadar zorlarsa zorlasın kapıyı yine açamaz ve bu durumda da yine büyükdere anahtarcı yardımına koşar. Ev taşır kapı anahtarı ve kilidi değişiminde yine bizden yardım talebinde bulunurlar. Bizde bu durumda kalan kardeşlerimize en iyi hizmeti vermek için çalıştığımızı yine buradan söylemek isteriz.

Eskişehir Büyükdere anahtarcı servisimiz yazımızdada anlattığımız gibi gece veya gündüz sizlere çelik kapı açma, amerikan oda kapısı açma gibi hizmetlerin yanı sıra kapı anahtarı değişimi hizmetide vermektedir. Büyükdere anahtarcı ihtiyacınızda bizleri arayabilir ve telefon numaralarımızı cep telefon rehberinize büyükdere anatarcı numarası olarak kaydedebilirsiniz.

Eskişehir Anahtarcı

Eskişehir Büyükdere Anahtarcı Telefonu

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Hacıalibey Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde eskişehir anahtarcı, eskişehir çilingir anahtarcı ve Eskişehir Hatboyu Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.