Chevrolet kalos oto çilingir servisimiz kilitli kalan Kalos araç kapılarını açıyor. Oto çilingir servis araçlarımız ile vereceğiniz adrese en kısa sürede gelerek kapı açma hizmeti veriyoruz.  Otomobil kapısının kilitli kalması 2 şekilde gerçekleşir. 1. si anahtar bagajda yada kontakta iken kendiniz kapıları anahtarı araçtan almadan kilitleyince kalos aracınızın kapısı kilitli kalır. Bir diğeri ise kapı kilitlenmiştir, anahtar ve kumanda kapınızı açmaz. Kapınızı açmayan arızalı anahtar ve arızalı kumandaların bu durumda tamirini de yapıyoruz. Genelde bu arızanın sebebi kumanda pilinin bitmesi olarak görülmektedir. Kumanda pili biten kalos araçlar için kumanda pil değişimi yapıyoruz. Bir diğer sorun ise kilit arızası yaşamanızdır. Bu durumda ise anahtar kilide girer sağa sola döner ama kapıyı açmaz. Böyle bir olayla karşılaşırsanız oto çilingirlerimizi arayıp kalos kapı açma hizmeti alabilirsiniz.

Chevrolet Kalos Otomobil Kapısı Açma

Chevrolet Kalos Oto Çilingir

Aracınızı çalıştıran elektrnoik anahtarların kaybolması kalos araçlarda yedek anahtar kopyalama işlemini zorlaştıracaktır. Bu yüzden aracı çalıştıran elektronik kalos anahtar yedeği yaptırmanız gerekir. Anahtarınız kaybolmadan aracınıza kontak anahtarı yaptırmak için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İmmobilizerli oto anahtarları araç hırsızlıklarını önlemek için geliştirilmiş olsa da aracın anahtarı kaybolduğunda aracı normal yollar ile çalıştıramazsınız. Bu yüzden elinizdeki tek olan anahtarın kaybolmadan yedeğini iş yerimizden aracınız ile gelerek çoğalttırabilirsiniz. Kontak anahtarı dışında mekanik kapı anahtarlarını da çoğaltıyoruz.

Anahtar ve kumanda arızası yaşayan chevrolet kalos araç sahiplerinin arızalarını gidermek için çalışan firmamız hafta içi ve hafta sonu Akarbaşı mah. Atatürk Bulvarı (Eski Hasan Polatkan Bulvarı) Girişi No:10 Odunpazarı Evleri Karşısındaki iş yerinde sizlere hizmet vermektedir. Chevrolet kalos oto çilingir ihtiyacınızda, chevrolet kalos yedek elektronik anahtar ihtiyacınızda, kalos mekanik kapı anahtarı kopyalama ve kapı kumandası arızasında kumanda tamiri ve kumanda pil değişimi ihtiyacınızda iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Sorularınızı aşağıdaki sorular kısmından bize iletip cevap alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erenköy Çilingir başlıklı makalemizde Erenköy Çilingir, Erenköy Kapı Açma ve Erenköy Kapı Kilit Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.