Çilingir hizmeti ustanın profesyonel olarak hasarsız kilitli kapıyı açma işlemidir. Bu işlem için çilingir’in en öneli yardımcısı kapı açma maymuncuğu olduğunu unutmamak gerekir. Çilingir hizmetleri kendi arasında değişik guruplara ayrılsa da temel olarak yapılan işleme çilingir hizmeti denir. Bu açılması gereken kilitlere örnek olarak çelik kapı kilidi açma, oda kapısı kilidi, amerikan kilit açma, esi klasik anahtarlı oda kilitlerini açma, posta kutusu kilidi açma, valiz, çanta kilidi açma, çelik para kasası açma (kasa çilingir hizmeti) kilitli kalan araç kapılarını açma (oto çilingir hizmeti) olarak kilitli mekanizmaların anahtar yuvasından yada kilidin içerisinden özel işlem ile açabilmek çilingir hizmetlerinden bazılarıdır.

Çilingir kilitli kapı nasıl açılır

Çilingir Hizmeti

Günümüzde pek çok insan bankalar ile çalışmakta olup bankaların çilingir hizmetinden faydalanmak ister. Ama bu çilingir hizmetine size hangi banka sağlar onu iyi bilmek gerekir. Genelde bankanın size sağladığı kredi kartı imkanlarından yararlanarak kredi kartı çilingir hizmeti alabilme imkanınız vardır. Bu teknik özelliği bankanız ile görüşerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz. En yaygın olarak sigorta şirketlerinin bu tarz hizmetleri müşterilerine sağladıklarını biliyoruz. İster banka aracılığı ile olsun isterse sigorta şirketleri aracılığı ile çilingir hizmeti almak isteyin tüm bu hizmetlerde güvenebileceğiniz bir çilingirden hizmet almanız gerektiğini unutmayınız. Çilingir = Güvenlik ise güvenliğinizi sağlamak sizin elinizde..

Çilingir hizmeti almak için profesyonel hizmet veren ve kapı açma maymuncuğuna sahip olan ustalardan hizmet almanız gerekir. Yeri ve adresi belli olan mahalle esnafı hiç bir zaman yanlış yapamayacağı için korsan çilingir olarak çalışan ve yeri belli olmayan kişilere itibar etmemeniz gerekir. Çilingir hizmeti nasıl yapılır vaya çilingir kilitli kapı nasıl açılır diye merak ediyorsanız https://www.escancilingir.com/kilitli-kapi-nasil-acilir/ yazımızı okumanızı tavsiye ederim

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Eşyalı Kiralık Ev Sahiplerini Uyardı başlıklı makalemizde Çilingirden Öğütler, eskişehir anahtarcı ve Eskişehir Çilingir Uyardı hakkında bilgiler verilmektedir.