Renault clio kumandasız anahtar ihtiyacınızda firmamızdan yedek oto anahtarı temini yapabilirsiniz. Kumandalı clio anahtarı kopyalama hizmetimiz de var olup müşterilerimiz için daha uygun fiyata aracınızı çalıştıracak olan immobilizer anahtarı kumandasız olarak da kopyalayabilmekteyiz. Clio oto anahtarları kumandalı model kumandasız immobilizerli model olarak ve sadece kapıları açmak için kapı anahtarı olarak firmamızda kodlanmaktadır.

Renault clio immobilizer yedek anahtar kopyası yapılırken elinizde aracı çalıştıran bir yedek anahtarın olması gerekir. Tamamen elinizdeki anahtarları kaybetiyseniz o zaman sıfırdan anahtar çıkartmak daha maliyetli olacagından elinizdeki otomobilinizi çalıştıran anahtar kaybolmadan yeni bir clio yedek anahtar çıkartmanızda fayda vardır.

Uzaktan kumandalı modellerin yanı sıra clio kumandasız anahtar modelleri yine immobilizerli olup aracınızı çalıştıracak şekilde diyazn edilir. Sadece bu anahtar modelinde uzaktan kumanda olmadığı için kapıları siz kumanda yerine alinizdeki anahtar yardımı ile açarak aracınızı çalıştırabilirsiniz. Bu anahtarlar ise kumandasız olarak kopyalandığı için kumandalı modellere nazaran birazdaha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Firmalar fabrikasyon olarak üretmiş oldukları araçlarada zaten çoğu zaman yedek anahtarlarını kumandasız olarak yani manuel olarak verir ve bu anahtarlar da kapıları açtığı gibi aracı da çalıştırır.

Clio yedek immobilizer anahtar kopyalama hizmetinde çip üretmek için elinizdeki anahtarın immobilizer bilgilerini alarak anahtardan anahtara bilgi aktarımı ile çip yazılımı yaparak yeni bir kontak anahtarı oluşturabildiğimiz gibi araca cihaz bağlantısı kurarak da yeni immobilizer anahtarları kopyalayabilmekteyiz.

Kumandasız Yedek İmmobilizer Anahtar için iletişime geçiniz. İstege göre sadece araç kapılarını açmak için manuel anahtar yani çip yazılımı olmadan sadece kapıları açmada kullanmak adına yedek kapı anahtarlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Clio Yedek Anahtar

Bir önceki yazımız olan Ford İmmobilizer Anahtar başlıklı makalemizde Cmax İmmobilizer Anahtar, Connect İmmobilizer Anahtar ve Fiesta İmmobilizer Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.