Ford marka araçlar için yedek anahtar ihtiyacınızda mondeo, focus, fiesta fusion, ka, cmax ve smax modelleri ile ford connect ve transit araçlarda kullanılan immobilizer anahtar modelleri aynı olup araç marka ve modele göre immobilizer yedek anahtarların çip yazılımları farklılık göstermektedir. Üretim modellerine göre 4C ve 4D modellerde çip yazılımı kullanılmış olan ford serisi araçlarda yedek çipli ford immobilizer anahtar kopyalama hizmetimiz vardır.

Araç anahtarınız ford anahtarının tombul anahtar üzerinde kumandalı modeli yada sustalı anahtar modeli olabilir, istediğiniz kumandalı anahtarları üretebilmekte iken sadece immobilizerli olup kumandasız olarakda resimdeki gibi yedek ford immobilizer anahtar da kopyalaya bilmekteyiz. Yedek anahtar ihtiyacınızda ford araçların bir çoğu için İmmobilizer anahtar kopyalama hizmetimiz vardır.

Kopyalama yaptığımız marka ve modeller içirisinde ford mondeo immobilizer anahtar, ford focus immobilizer anahtar, ford fiesta çipli immobilizer anahtar, kumandasız ford ka immobilizer anahtarı, fusion immobilizer çipli anahtar, transit anahtarı, connect yedek kontak anahtarı, cmax ve smax modelleri için immobilizer anahtar üretebilmekteyiz. Eğer sizde yedek bir ford anahtarı yaptırmayı düşünüyorsanız kumandalı yada kumandasız olarak aracı çalıştırabilen yedek anahtarlar için firmamıza ugrayarak hizmet alabilirsiniz.

Ford Anahtar

Bir önceki yazımız olan Renault Clio Anahtarı başlıklı makalemizde Clio Anahtar, Clio Kontak Anahtarı ve Clio Kumandalı Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.