Daihatsu Terios Araç Kapısı Açma Çilingir Hizmeti

Daihatsu Terios Araç Kapısı Açma Çilingir Hizmeti

Otomobil kapısı açtırmak için çilingir ne zama çağırılır diye merak etmeden önce benim başımada gelir mi acaba diyerek önlem almak en doğrusu olacaktır. Anahtar her zaman aracın içerisinde kalmaz. Aracın bağajında yada içerisinde anahtar kaldığında mı sadece çilingir çağırılır?

Oto çilingir konusunda uzman olan firmamız sizlere her koşulda oto kapısı açmayı hedeflemektedir. Anahtarınız araç bagajında kaldığında ve kapılar kilitlendiğinde bizler size araç kapısı açma hizmeti verdiğimiz gibi elinizde anahtar varken otomobilinizin kapısını açamadığınız durumlarda da kapı kilidinizi biz oto çilingir olarak açıyoruz. Araç aküsü bittiğinde çoğu zaman kumanda ve anahtar kapı kilidini açmaz. Böyle durumlarda yani aküsü bitince kapısı açılmayan araçlar için de sizlere çilingir hizmeti veriyoruz. Çilingir hizmeti sağladığımız araçlardan birisi de Daihatsu araçlar dır.

Daihatsu otomobil çilingir servisimiz sizlere yaygın çilingir servis ağımız ile hizmet sunar. Eskişehir genelinde her semt ve mahallede hizmetimiz olup anahtar ile kapıyı açamadığınızda, yada araç kapınızı kumanda açmadığı gibi durumlarda bizleri arayarak çilingir hizmeti, otomobil kapısı açma hizmetleri alabilirsiniz. Resimde yer alan Daihatsu Terios modeli gibi sizde araç anahtarınızı aracın bagajında yada içerisinde unuttuğunuzda yada aracın aküsünün bitmesi sonucu arabanın kapısını açamadığınızda Usta Çilingirlerimiz’den yardım alabilirsiniz.

Eskişehir Otomobil Çilingir hizmetleri dışında firmamız sizlere oto anahtarı kopyalama ve araç anahtarlarında meydana gelmiş olan yıpranma aşınma ve kırılmadan dolayı kullanılamaz hale gelmiş olan oto anahtar kaplarını değiştirme ve anahtar yenileme hizmeti vermektedir. Tüm bu hizmetler ve oto kumanda pili değişimi için sizleri işyerimize bekliyoruz.

Daihatsu Terios Oto Çilingir Servisi Telefon Numaralarımız

0505 933 59 56

0542 253 16 49

0222 220 63 32

ESKİŞEHİR GENELİ OTO ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Bir önceki yazımız olan Dacia Anahtar Kumanda Pili Değişimi başlıklı makalemizde Dacia Kumanda Pili, Kumanda Pili Değişimi ve oto anahtar pil değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.