Eskişehirin merkez mahallelerinden biri olan Akarbaşı Mahallesi anahtarcı ve çilingir servis hizmeti veren firmamız Escan Çilingir akarbaşı mahallesine servis araçları ile hizmet sunmaktadır. Firmamız Eskişehir / Merkez Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:10/A daki işyerinden anahtarcı ve çilingir hizmeti için tüm eskişehir halkına servis araçlarını buradan göndermektedir. Usta personellerimiz ile tüm kapı ve kilit açma işlerini yapmaktayız. Kapı ve kilitlerinizi profesyönelce açacak olan yetkili personellerimiz kapılarınıza herhangibir hasar vermeden çalışmaktadır. Son sistem yüksek güvenlikli çelik kapılar ve otomobil araç kapıları için de maymuncuk setlerimiz ile yeterli ekipmana sahibiz…

Akarbaşı mahallesi anahtarcı ve akarbaşı çilingir ihtiyacınızda ise mobil servis araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.
Eskişehir anahtarcı olarak firmamız kale kilit montajı ve kilit değiştirme, para kasası ve çelik kasa açma, akarbaşında kilit servisi, hırsıza karşı geliştirilmiş olan kapı koruma sistemleri ile Desi Piks Parmak İzli Kapı Kilitleri servisliği alanında da hizmet vermekde olup, anahtar ve çilingir hizmetleri yanında sizlere güvenlik ve konfor sağlayan sistemler hakkında da hizmet verdiğimizi belirterek bu gibi hizmetler için de bilgi sunuyoruz.

Akarbaşında ve civarı mahallelerde nöbetci anahtarcı ve acil çilingir telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz;

  • 0505 933 59 56
  • 0542 253 16 49
  • 0222 220 63 32

Telefonlarımızı GSM telefonlarınıza kaydediniz, birgün lazım olabilir…

Akarbaşı Mahallesi Anahtarcı

Akarbaşı Mahallesi Anahtarcı Çilingir

Bir önceki yazımız olan Sultandere Anahtarcı 75. Yıl anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde 75 yıl çilingir, 75. yıl anahtarcı ve sultandere anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.