Eskişehirin en uzak mahallelerinden biri olan sultandere mahallesi diğer adı ile 75. yıl mahallesinde anahtarcı ve çilingir servisi veren firma malesef bulunmamaktadır.  Ankara yolu istikametinde kalan şehrin doğusundaki uzak mahallelerinden biri olan sultanderede anahtarcı olmadığını bildiğimiz için Escan Çilingir olarak sultandere, 75. yıl mahallesine servis araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Eskişehirden uzakta ve yeni bir yerleşim yeri olmasından dolayı kaynaklanan anahtarcı çilingir bulamama sıkıntılarını düşünerek firmamız eskişehirin tüm mahallelerine ve sultanderede anahtarcı çilingir hizmeti verdiğimizi resmen bu sayfamızdan duyurmak istedik.

Tüm hizmetlerimiz gibi sultandere, 75. yıl mahallesi acil anahtarcı hizmeti gece dahi devam etmektedir. Cumartesi ve Pazar fark etmeden mesai yapan personellerimizi direk vereceğiniz adrese yönlendiriyoruz. Kapı ve kilitlerinizi profesyönelce açacak olan yetkili personellerimiz kapılarınıza en ufak bir zarar vermeyecektir. Firmamız Eskişehir merkez Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarındaki işyerimizden tüm eskişehir ‘e servis araçlarını buradan göndermektedir. Mobil servis araçlarımız ile sultandereye ve eskişehirin tüm mahallelerine anahtarcı hizmeti vermekteyiz.  Ayrıca sultandere, 75. yıl mahallesine Kale Kilit montajı, 75. yıl mahallesi para kasası, çelik kasa anahtarcı çilingir servisi, sultandere kilit servisi, hırsız kilidi, alarm ve kilit koruma sistemleri ile Desi Piks Parmak İzli Kapı Kilitleri Montaj ve satış servisliğinide yapmaktayız. Bu gibi hizmetler için de bilgi alabilirsiniz.


Sultandere Anahtarcı Çilingir Servisi

  • 0505 933 59 56
  • 0542 253 16 49
  • 0222 220 63 32

 

Sultandere Anahtarcı Çilingir

Sultandere Anahtarcı Çilingir

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı 71 Evler anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde anahtarcı eskişehir, eskişehir anahtarcı ve eskişehir anahtarcılar hakkında bilgiler verilmektedir.