Eskişehirde yedek oto anahtarı ihtiyacınızda hem mekanik hemde elektronik olmak üzere birçok marka ve model aracın oto anahtarlarının yedeklerini kopyalıyoruz. Eskişehir araba anahtarı konusunda firmamıza uğrayarak bizden yedek anahtar ihtiyacınızı giderebildiğiniz gibi mevcut oto anahtarlarınızda kullandığınız uzaktan kumandaların pil değişimlerinide yaptırabilirsiniz. Günümüzde pekçok marka ve model araçta oto hırsızlıkları nedeni ile artık immobilizer sistemler kullanılmaktadır. İmmobilizer oto anahtar sistemine sahip olan bu araçlarda ise düz kontak yapılamadığı gibi bu araçlarda çalıştırılarak götürme yani araç hırsızlıkları sona ermiş durumdadır.

Fakat bu immobilizer elektronik oto anahtarlarında yedek anahtar oluşturma eski model mekanik anahtarlara nazaran birazdaha farklıdır. Elektronik anahtarlar için yedek anahtar çıkartma işlemi diğer mekanik oto anahtarlarına göre biraz daha zaman alabileceği gibi maliyet açısından da mekanik otomobil anahtarlarına göre daha ücretlidir. İmmobilizer elektronik yazılımlı yani çipli oto anahtarlarını kopyalarken bilgiyasar programları kullanmaktayız. Bunun sayesinde yedek oto anahtarı oluşturma işleminde daha kısa sürede size elektronik anahtarları kopyalayarak teslim ediyoruz.  

Oto Yedek Anahtar Yapımı

Oto Yedek Anahtar Yapımı

Eskişehir Anahtar Kodlama

Eskişehirde mekanik ve elektronik olmak üzere yedek oto anahtarı çoğaltımı yaptığımızı sizlere söylemiştik. Anahtar kodlama esnasında elektronik anahtarlar için bilgisayar destekli yazılım programları ile kodlama yaparken mekanik anahtarın oluşumunda ise yine mevcut kullanmış olduğumuz oto anahtarı kopyalama makinalarımızdan yardım alıyoruz. Günümüzde artık birçok araçta kullanılan hırsızların araçları düzkontak yaparak kaçırmalarının önüne geçen elektronik anahtar sistemleri dışında birde bina girişleri için kullanılan elektronik anahtar yani göstergeç kart kopyalama hizmetimiz olduğunuda belirtmek isteriz. Anahtar kodlaması yaptığımız araçların marka ve modellerine sitemizin Oto Anahtar Modelleri sayfamızdan ulaşabilirsinz.

 

Araba Anahtarı

Araba Anahtarı

Eskişehir Oto Anahtar

Firmamız uzun yıllardan beri eskişehirde olup eskişehir halkına oto anahtar konusunda hizmet veren bir firma olmuştur. Eskişehir oto anahtar ve oto çilingir konusunda birçok araca anahtar kopyalama ve oto çilingir hizmeti vermekteyiz. Oto anahtar kopyalama işleminde yetersiz olabildiğimiz modellerde olabilir bu yüzden yaptıracağınız yedek anahtar için bilgi alabilirsiniz. Oto anahtarı ve oto açma işlemlerinde sizlere hizmet verdiğimiz sayfalarımızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Oto Çilingir Hizmetinde hizmet verdiğimiz marka ve modeller için Araba Kapısı Açtığımız Modeller sayfasını ziyater ediniz.

Kullanmış olduğunuz bu anahtar ve kumandalarda kullanıma dayalı yaşanan en büyük sıkıntılardan biriside araç anahtarınızın aşınması ve yıpranması durumudur. Kumandalı olarak kullandığınız bir araç anahtarında en çok görülen kumanda kap problemlerinin başında gelen olay kumanda lastiğinin koparak kumandanın delinmesidir. Kumanda tuşu yani basma lastiği kopan uzaktan kumandalı oto anahtarlarında bu sıkıntıları gidermek adına boş oto anahtar kaplarının satış ve değişimini yapmaktayız. Oto anahtarlarında yaşanan sıkıntılar, kumanda arızaları, kırılan oto anahtarlarının yenilenmesi yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Kap değişimi ve anahtar yenilemesini yaptığımız modeller ve aşınmış ve delinmiş olan oto anahtar lastiklerinin yenisi ile değişimi için elimizdeki oto anahtar modellerini inceleyebilirsiniz. Oto anahtar ve kumandalarının bulunduğu ürün çeşitlerimize sitemizin Oto Anahtar ve Kumanda Kapları sayfasından ulaşabilirisniz.

Eskişehir Sustalı Anahtar

Sustalı oto anahtar modelleri artık çoğu araçlarda orjinal olarak gelmektedir. Bunun en büyük sebebi ise artık eski klasik anahtarların cebimizdeyden oturup kalkma esnasında cebimizi delmesi ve bizi rahatsız etmesidir. Eski model olarak kullandığınız bu anahtarları sustalı anahtar olarak değişimi yapmaktayız. Yine bu ürünlere yukarıdaki linkde yer alan Oto Anahtar ve Kumanda Kapları sayfasından ulaşabilirsiniz. Birçok klasik oto anahtarlarını sustalı anahtar olarak dönüşüm yapmak artık çok kolay. Bunun için firmamız ile iletişime geçebilir yada işyerimize uğrayabillirsiniz.

Oto Anahtar ve Kumanda Kapları

Oto Anahtar ve Kumanda Kapları

 

Bir önceki yazımız olan Arabamın Kapısı Anahtarla Açılmıyor başlıklı makalemizde Akü Biten Araba Kilitli Kaldı, Anahtar Şöför Kapısını Açmıyor ve Kapı Kilitlendi Anahtar Açmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.