Desi Parmak izli kilit sistemleri ve Ev işyeri alarmları Eskişehir Yetkili Servisi olarak hizmet veriyoruz.
Desi Alarm Güvenlik firması 1991 yılında faaliyete başlamış olup oto alarmları olarak bizlere ismini duyurmuş olsa da günümüzde Parmak izi ve kapı teknolojileri, Ev ve iş yeri alarmları, Oto alarm ve aksesuarları, Yapı otomasyonları, Uzaktan kumandalar ve alıcılar ile Savunma sanayi alanlarında ürün ve hizmet geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’de çok az firmada etkin olarak çalıştırılan Ar&Ge birimi, firmanın lokomotifi haline gelmiştir. Gerek portföyündeki ürünlerin geliştirilmesi gerekse yeni ürün çalışmaları konusunda sürekli aktif halde olan DESi Ar&Ge mühendisleri, Türkiye’de ve dünyada birçok ilke imzalarını atmışlardır. Şirket bünyesinde 20’nin üzerinde “patent”, “faydalı model” ya da “endüstriyel tasarım” belgesi bulunmaktadır. Eskişehir Desi Yetkili Servisi

Eskişehir’de Desi Parmak İzli kilit sistemi ve Ev İşyeri alarm sistemlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için web sayfamızda yer alan tanıtım yazılarını okuyabilir, yazıların altında yer alan mesajlar kısmından bizlere mesaj yazarak bilgi alabilirsiniz.

Parmak izli kapı kilit sistemleri sayfamıza Parmak İzli Kilit kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bu kategoride Desi parmak izli kilit sistemleri hakkında bilgiler verilmiştir. Yeni çıkan parmak izli sistemler ve özellikleri anlatılmıştır.

Alarm sistemleri sayfamıza ise Alarm kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bu kategoride ise Desi ev iş yeri alamları hakkında bilgiler verilmiştir. Bu sayfada ürünlerin özellikleri yer almaktadır.

Ürünleri incelemek için iş yerimize uğrayabilirsiniz. Eskişehir Desi parmak izli kilit ve alarm sistemleri yetkili servisi Escan Anahtar

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Yenidoğan Anahtarcı 0542 253 1649 başlıklı makalemizde anahtarcı, anahtarcı çilingir ve çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.