Oto anahtar ve kumanda arızalarında anahtar kırıldığında, çalışmadığında, kumanda kapları yıprandığında, Kumanda etmediğinde kırıldığında veya kullanılırlığını yitirdiğinde bu durumda sizler için oto anahtar ve kumanda çözümleri sunuyoruz.

Oto Anahtar ve Kumanda Arızalarında Çarpıcı Çözümler Bizde

Oto Anahtar ve Kumanda Arızalarında Çarpıcı Çözümler Bizde

Araç anahtar ve kumandalarının zaman içerisinde ilk günkü kullanılırlığı kaybolur, aşınır ve yıpranırlar. Bu anahtarların kullanım sonucu zaman içerisinde bakıma ihtiyaçları vardır. Kumanda pili biter sonrasında pil değişimi yaptırırsınız işte bunun gibi anahtar kabı aşındığında, anahtarlar kırıldığında veya sustalı anahtarın arızalanarak sustasının çalışmaması durumunda da bu gibi arızalar için anahtar ve kumanda arızalarını gideriyoruz.

Aracımın anahtarı kırıldı nasıl yenilenir? Kumanda tuşları koptu tamir olur mu? Sustalı anahtarın sustası çalışmıyor? Kumanda pili bitti kapılar açılmıyor? Oto Anahtarı ile denize girdim kumanda kapıları açmıyor? Kumanda uzaktan arabayı açmıyor? Oto anahtarım kırıldı kapılar kilitli kaldı? Anahtarın plastiği koptu nasıl yenilerim gibi sorularını için sizlere oto anahtar ve oto kumandalarının tamir ve yenilenmesi ile ilgili hizmet veriyoruz. Bir çok marka ve modelin araç anahtarlarının yenisini yapabiliyor, yedek kontak anahtarı ihtiyacınızda aracı çalıştıran anahtarların yedeğini çıkartıyoruz. Oto mobil anahtarı ihtiyacı olan araç sahipleri ellerinde tek kalan araç anahtarını da kaybetmeden acilen bize gelerek yedek anahtar kopyalatabilirler. Oto anahtarı kopyalaması yaptığımız marka ve modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzaktan kumandalar elektronik anahtarlar olduğu için mekanik anahtara göre daha hassastırlar. Bu yüzden mekanik anahtarlara göre elektronik anahtarlar daha kısa sürede arıza çıkartır. Suya düşmesi sonucu veya yere düştüğü için bir çok araç kumandası çalışmaz. Buna balkondan aşağı atılan anahtarlar ve manyetik alana maruz kalarak bozulan ve ömrünü tamamladığı için çalışmayan uzaktan kumandalar da dahildir. Biz araçlara sonradan takılan uzaktan kumandaların çoğunu ve orjinal otomobil kumandalarının % 70 ini çoğaltıyoruz. Kumanda arızlarında tamir yapıyor, kumanda pili bittiğinde pil değişimi yapıyoruz. Araç anahtar ve kumanda kasaları zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak hasar görüyor basma tuşları kopuyor ve butonları çalışmaz hale geliyor. Biz bu durumda arızalı oto kumanda kaplarını yeni boş kaplar ile değiştirerek oto kumandanızı yeniliyoruz. Elektronik kart üzerindeki basma switchlerini yenileyerek oto kumandanızı çalışır hale getiriyoruz. Oto kumanda kabı değişimi yaptığımız araç markalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sizde araç anahtar ve kumandanızda sıkıntı yaşıyorsanız, kumanda kabında problem varsa, otomobil anahtarınız kırıldıysa yada sustalı oto kumandanız çalışmıyorsa bizden çarpıcı çözümler alabilirsiniz. Bu durumda aracınız ile iş yerimize uğrayınız.

Bir önceki yazımız olan Otomobil Anahtarı Kopyalama İşinde Sonamı Gelindi başlıklı makalemizde anahtar kopyalama, anahtar yedekleme ve eskişehir otomobil anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.