Kale kilit sistemleri yine anyı markanın kapılarına monte edilerek kale kapı kullanıcısının hizmetine sunulmuşdur. Kale kapı kilitleri ise diğer kapı kilit sistemlerine nazaran daha sağlam ve değişik teknolojiler ile üretilmektedir. Bu kapı kilitleri hırsızlara karşı geliştirilmiş olup kapı ve kilit hırsıza karşı koruma altındadır.
Biz eskişehirde kale çelik kapıların yüksek güvenlikli kapı kilitleri için kapı açma hizmeti vermekteyiz. Eskişehirde artık birçok dairede bu kapılar kullanılmaktadır. Bu kapıları kullanan kişiler zamanla kapıda kalarak çilingir ihtiyacı duymaktadırlar. Eskişehir kale kapı çilingir olarak biz kapı kilitlerinizi hasarsız şekilde açabilmek için gerekli ekipmanlara sahibiz. Kapınız kilitli olarabilir, yada anahtarlarınız kayıp olmuş ve kapınızı açamıyor olabilirsiniz yada yedek anahtarınız kapınızın arkasında kaldıysa elinizdeki anahtar kapıyı açmıyor olabilir. İşde bu gibi durumda bizi iletişim numaralarımızdan arayarak kapı çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Eskişehir kale kapı çilingir olarak biz servis araçlarımızla başta sümer mahallesi vişne evleri olarak eskişehirin tüm mahalleleri için kapı açma çilingir hizmeti vermekteyiz. Servisliklerimiz kapı açma hizmeti ile sınırlı olmayıp kale kapıların yüksek teknoloji kilit barellerinide monte etmekteyiz. Bu kapı kilitlerinin değişik ölçü ve ebatları vardır, kale kapılara has olarakda üretilen modelleri elimizde mevcuttur.

Eğer ki sizde bir kale çelik kapı kullanıcısı iseniz ve yeni taşındığınız evin kapı anahtar ve kilitlerini değiştirmek istiyorsanız numaralarımı rehberinize kaydediniz. Eskişehirde kale çelik kapı açma çilingir servisi ihtiyacınızda aşağıdaki numaralardan bizi arayınız…

Eskişehir Sümer Mahallesi ve Vişne Evleri Kale Çelik Kapı açma kilit değiştirme servis numaralarımız

0505 933 59 56 / 0542 253 16 49 / 0222 220 63 32

Kale Kapı Kilidi Açma

 

 

Bir önceki yazımız olan Çilingir Kapı Açma Tutanağı başlıklı makalemizde Çilingirlerin Tutanak Tutarak Kapı Açması, Kapı Açma Tutanağı ve Kefil Olmadan Çilingir Kapı Açamayacak hakkında bilgiler verilmektedir.