Eskişehirde kasa açma ve kasa çilingir hizmeti vermekteyiz. Firmamız escan çilingir olarak eskişehirde anahtar ve kilit işleri ile birlikde çilingir alanlarında da faaliyet vermektedir. Bunlardan bazıları ise ev kapısı açma ve çilingir hizmetleri, otomobil açma ve oto çilingir hizmetleri ve çelik para kasası açma ve kaşa çilingir ve çilingir hizmetleri olarak adlandırabiliriz. Çelik para kasaları marka ve modele göre değişiklik göstermekte olup antep işi çelik para kasası ve izmir işi çelik para kasası modelleri piyasada yaygın olarak kullanılmaktadır. Son dönemde küçük ve portatif olarak üretilmiş olan şifreli ve mekanik para salarıda mevcuttur.

Firmamız para kasası açma ve çilingirlik hizmetlerinde servis araçları ile esişehir genelinde hizmet sunmaktadır. Kasa çilingir hizmetlerinin dışında kasayı açtıkdan sonrada kasa anahtarlarlarınıda üretimini yapmaktayız. Anahtarları kayıp olan para kasaları için şifre değiştirme ve kasa anahtarı çağaltma hizmetimz de vardır.

Eskişehirde çelik kasa açma ve para kasası çilingir hizmetlerimizden faydalanmak için ise bizlere 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49 – 0222 220 63 32 numaralı telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

kasa çilingir

eskişehir kasa açma

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Fiyatları başlıklı makalemizde anahtarcı fiyatları, çilingir fiyatları ve çilingir kapı açma ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.