Eskişehirde pimapen kapı açma ve pvc pimapen kapı kilidi montajı yapmaktayız. Pimapen kapı kilitlerinde birçok değişik marka ve model olduğundan dolayı kilit montajı yapmadan önce pimapen kilit seçimini yapmamız gerekir. Pimapen kapı kilit değişimi için servis araçlarımız ile adresinize geliyor ve yanımızda getirmiş olduğumuz ispanyolet kapı kilitlerinden kapınıza uyan modeli seçip ona göre kilit montajı yapıyoruz. Pimapen kapılarda sıkça görelen arızalardan biri olan kapı kilidinin içerisinden parça kırılmasıdır ki bu hemen hemen eski kilitlerin tümünde görülür, bu gibi durumlarda kapı kilidi kola basıldığında bile açılmaz ve anahtar da işlem yapmaz. İşde bu gibi durumlarla karşılaştıysanız yapmanız gereken bizi iletişim numaralarımızdan aramak olacaktır.

Bizler adresinize araçlarımız ile gelip kilitli kalmış olan pimapen kapınızı açıyoruz. Kilit arızası varsa ve gerekirse pvc ispanyolet kilitlerinizi değiştiriyoruz yada anahtarlarınız kayıp ve kapıyı açıp kapatamıyorsanız, bu gibi durumlarda da yine gelip pvc kilit göbeği (barel değişimi)  yaparak da kapınızın kilitlenir hale gelmesini yani çalışmasını sağlıyoruz.

Eskişehirde pvc kilit tamiri ve pimapen kapı kilidi değişimi için bizleri hemen arayabilirsiniz. Adresinizi yazdırarak firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

Pimapen Kilit Tamiri

Pimapen – Pvc Kilit Montajı

 

Kapı açma ve kilit değişimi için servis numaralarımız.

0222 220 63 32
0542 253 16 49
Gece Acil İse 0505 933 59 56 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı eskisehiranahtar.net başlıklı makalemizde anahtar eskişehir, eskişehir anahtarcılar ve eskisehiranahtar.net hakkında bilgiler verilmektedir.