Fiat ducato anahtarı yedek immobilizer oto anahtarı ihtiyacınızda firmamız bu konuda size hizmet vermektedir. Ducato oto anahtarları immobilizer sisteme sahip olup aracı başka bir anahtarla yada düz kontak yöntemi ile çalıştırmak mümkün olmayacağı için ducato araçlarda oto hırsızlığının önüne geçilmişdir. Ducato oto anahtarı kopyalama ve yedek immobilizer anahtar çoğaltma işlemlerinde bilgisayarlı makinalarımız ile anahtardan anahtara bilgi aktarımı yaparak fiat ducato immobilizer anahtarlarınızın yedeklerini yapmaktayız. Fiat ducato araçlarda üretim yılına göre aracın anahtar içindeki çipi de değişmektedir.

  • Fiat ducato anahtarlarında 1996 ile 2001 modelleri arasında 13 çip kullanılmışdır.

Firmamız 1996 ile 2001 modeller arası ducato oto anahtarlarını anahtardan anahtara bilgi aktarımı yaparak çip yazılımlarınıda kodlayabilmekde ve yedek olarak aracınızı çalıştıran anahtarları kopyalayabilmektedir. Yani sizin yedek bir anahtar ihtiyacınızda firmamıza ugrayarak bu anahtarların immobilizeri yüklenmiş olarak yenilerini alabilirsiniz. Eskişehirde ducato oto anahtarı yedekleme ve sonradan takılan araç alarm kumandalarını  çoğaltma hizmetimiz vardır. İsteğe göre anahtar ve kumanda birleştirilerek sustalı kumanda olarak kopyalanabilmektedir. Orjinal kumandalarınızın boş kaplarınıda yenileyebilmekteyiz. Boş oto anahtar kapları değişimide yapıyoruz.ducato anahtarı

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Bravo Anahtarı başlıklı makalemizde bravo immobilizer anahtar, bravo oto anahtarı çoğaltma ve eskişehir oto anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.