Fiat marea araç anahtarları immobilizer sistem ile üretilmiş olan araçlar sınıfına girmektedir. Fiat araçların birçoğu 1995 modelden sonra üretimler genelde çipli elektronik anahtar olarak üretilmekde olup araçların çalınma riskleri ortadan kaldırılmışdır. Marea anahtarı kopyalama ve oto anahtarı çoğaltma hizmeti veren firmamız aracınıza ait olan anahtarın yedeklemesini yapmaktadır.

Fiat marea araç anahtarlarında

  • 1996 ile 2002 modelleri arasında 11 çip kullanılmışdır

Bu yıllar arasında üretilmiş olan marea araç anahtarları firmamızda elektronik anahtar ve çip kopyalama makinaları ile anahtardan anahtara yazılım atılarak kopyalanmakta ve aracınızı çalıştıracak şekilde yedeklenmesi yapılmaktadır. Biz eskişehirde escan anahtar ve çilingir hizmetleri olarak oto anahtarları ve sonradan takılan araç alarm kumandalarını kopyalayabilmekteyiz. Firmamız oto anahtarı, immobilizer anahtar yedekleme işlerinin yanında garaj kumandası, kepenk ve bariyer kumandalarının da yedeklerini yapmaktadır. Pili bitmiş olan araç anahtar ve kumandaları için pil değişimi yapıyoruz.

Eğer sizinde 1996 ile 2002 modelleri arası bir marea anahtarı nız var ve yedeklenmesi gerekiyorsa firmamıza ugrayarak aracınızı çalıştıran yedek bir anahtara sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki oto anahtarlarında tek anahtar her zaman riskdir…marea anahtarı

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Ducato Anahtarı başlıklı makalemizde ducato anahtar kopyalama eskişehir, ducato anahtarı ve ducato anahtarı çoğaltma hakkında bilgiler verilmektedir.