Fiat palio anahtarı araç üretim esnasında immobilizer sistem olarak üretilmiş ve aracın oto hırsızları tarafından çalınmasının önüne geçilmişdir. Son model araçların tümünde immobilizer anahtar sistemi uygulanırken fiat serisi araç anahtarlarında ve 1995 den itibaren fian anahtarlarının birçoğu bu şekilde üretilmiş ve aracın güvenliği arttırılmışdır. Palio anahtarı elektronik çipli olarak firmamız tarafından kopyalanabilmektedir. Bu araçların marka ve modelleri değiştikçe aracın içerisinde bulunan elektronik çip yazılımları da değişmekte olup oto anahtarının kopyalnma şeklide değişmektedir. Firmamız oto anahtar kopyalama palio elektronik anahtar çoğaltma işlemi için anahtardan anahtara bilgi aktarımı yaparak immobilizer anahtar çoğaltma işlemlerini bu şekilde bilgisayar destekli anahtar yedekleme makinaları ile yapmaktadır.

Fiat palio anahtarlarında üretildiği yıla göre içinde bulunan çip yazılımları yani immobilizer değişmektedir, buna göre:

  • 1996 ile 2001 modelleri arasında 11 çip kullanılmışdır

1996 ile 2001 model arası palio oto anahtarı kopyalama ve yedek anahtar çoğaltma hizmeti vermekteyiz. 

Firmamız escan anahtar çilingir hizmetleri olarak Eskişehirde Atatürk Bulvarı Girişi no:10/A daki işyerinde palio oto anahtarlarınızın yedeklerini kopyalayabilmektedir. Eğer sizinde yedek anahtarlarınız kaybolmuş veya almış olduğunuz aracın yedek anahtarları yoksa firmamız immobilizer oto anahtarı kopyalama işlemleri yapmaktadır. Elektronik oto anahtarlarında unutmayınız ki tek anahtar her zaman riskdir. Bu yüzden aracınıza ait bir adet yedek anahtar bulundurmalısınız…Fiat Palio Anahtarı

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Marea Anahtarı başlıklı makalemizde eskişehir marea anahtarı, fiat marea anahtarı ve fiat marea immobilizer anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.