Fiat tempra araç anahtarlarında immobilizer sistem kullanılmışdır. Tempra anahtarlarına sonradan takılan uzaktan kumanda sistemleri immobilizer çip ile birleştiririlerek sustalı anahtar olarak kodlanabilmektedir. Firmamız tempra kumandalı anahtar larınızı tempra sustalı anahtar modellerine çevirebilmektedir. Araç anahtarları üretilmiş olduğı yıla göre değişik immobilizer çip sistemleri ile üretilmektedir, buna göre:

  • 1995 ile 1996 model arası tempra araç anahtarlarında 13 çip kullanılmışdır.

Biz eskişehirde escan anahtar olarak fiat tempra araçların  1995 ile 1996 model arası olan çipli immobilizer yazılımlı oto anahtarlarının yedeklerini kopyalayabilmekteyiz. Tempra kontak anahtarı ihtiyacınızda firmamıza ugrayarak yedek anahtarlarınızı çoğalttırabilirsiniz. Yada aracınıza sonradan taktırmış olduğunuz alarm kumandalarını da sustalı anahtar modelleri olarak çevirebiliyoruz. Eskişehirde oto anahtarı yedeği ihtiyacınızda yada immobilizer anahtar ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Escan çilingir olarak firmamız garaj kapı kumandası, bariyer kumandası, otopark kumandası ve otomasyon sistemleri uzaktan kumandalarının kopyalama ve satşınıda yapmaktadır. Araç anahtarlarında anahtar ve kumanda arızasında oto anahtar ve oto kumanda kap değişimi yapmaktayız. Uzaktan kumanda buton ve switch değişimi ve kumanda pili bitmiş olan anahtarların kumanda pil değişimi yapılmaktadır. Firmamıza ugrayaran bilgi alabilirsiniz.Fiat Tempra Anahtarıtempra sustalı kumanda

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Palio Anahtarı başlıklı makalemizde 1996 ile 2001 arası palio oto anahtarları, eskişehir palio anahtarı ve fiat palio anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.